4all Audio

Сортування:
грн 811 грн
грн 1312 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД 4ALL AUDIO

4ALL AUDIO - компанія, яка є великим виробником трансляційних акустичних систем.

Головна місія компанії - виробництво акустики, яка відповідатиме не тільки необхідним вимогам за якістю, а й насамперед - за ціновою категорією, що говорить про доступність обладнання компанії.

У 2019 році компанія запустила дочірній бренд професійного рівня - 4PRO.

Компанію відрізняють багаторічний досвід роботи заводу з виробництва продукції. Виокремити основний ринок збуту складно, адже компанія здійснює постачання обладнання, як для азіатського ринку, так і для інших ринків, зокрема Європи, Північної та Південної Америки, що дає змогу нарощувати практично рекордні обсяги виробництва. Звідси мінімальна націнка на одиницю товару.

Асортимент обладнання від компанії 4ALL AUDIO неймовірно широкий, а саме: активні акустичні системи, активні сабвуфери, акустичні кабелі в бухті, аналогові мікшерні пульти, бездротові системи з ручним мікрофоном, інсталяційні програвачі, інсталяційні підсилювачі, мікрофонні стійки, мікрофонні кабелі в бухті, настінні акустичні системи, стельові акустичні системи, роз'єми XLR, регулятори гучності, стійки/підставки для АС.

На все обладнання надається 1 рік гарантії від виробника.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом 4ALL AUDIO ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти 4ALL AUDIO і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду 4ALL AUDIO можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання 4ALL AUDIO, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.