Acme

Сортування:
грн 47 грн
грн 70 грн
грн 70 грн
грн 94 грн
грн 94 грн
грн 117 грн
грн 211 грн
грн 351 грн
грн 515 грн
грн 772 грн
грн 936 грн
грн 1006 грн
грн 1147 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ACME

Компанія Acme має у своєму розпорядженні власні науково-дослідні, дослідно-конструкторські та виробничі підрозділи, розташовані в Тайвані та Китаї. Фахівці компанії постійно працюють над розширенням і модернізацією асортименту інтелектуальних світлових приладів, світлових ефектів, дим-машин та інших генераторів спецефектів, а також DMX пультів, контролерів та інших приладів управління світловим обладнанням.

На сьогодні найширший спектр продукції компанії дає змогу реалізовувати навіть найскладніші проекти.

Світлове обладнання Acme завжди вирізнялося високою якістю, застосуванням передових технологій і найвигіднішим співвідношенням якість/ціна, що важко знайти в інших брендів. Це підтверджується тим, що впродовж багатьох років компанія Acme виготовляє індивідуальні вироби для відомих світових брендів.

Щороку компанія Acme створює нові моделі та цілі серії приладів, що дає змогу продукції компанії не втрачати актуальність і затребуваність на ринку. Нові розробки засновані на власних маркетингових дослідженнях і побажаннях численних дистриб'юторів з різних країн, що в поєднанні з високим рівнем сервісу робить співпрацю з компанією Acme максимально ефективною.

На даний момент асортимент виробленої продукції повністю заповнює всі сегменти ринку світлового обладнання: від струбцин до інтелектуальних світлових приладів (обертових голів). Незважаючи на це, 2007 року було розпочато виробництво приладів із застосуванням суперсучасної світлодіодної технології, що пов'язано з підвищенням загальносвітових вимог до економічності, довговічності, надійності та якості приладів. Світлодіодні (LED) прилади Acme - це широкий спектр приладів для інтер'єрного, сценічного, клубного та дискотечного освітлення. Також у 2007 році побачила світ серія приладів для домашніх дискотек - Junior, що стало справжнім проривом і дало змогу компанії повністю зайняти абсолютно вільний до цього сегмент домашніх розваг.

Якщо ж ви вже прагнете познайомитися з брендом Acme ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Acme і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Acme можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Acme, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.