Admira

Сортування:
грн 5800 грн
грн 6055 грн
грн 6129 грн
грн 6284 грн
грн 6483 грн
грн 6483 грн
грн 7479 грн
грн 7479 грн
грн 8256 грн
грн 8678 грн
грн 8883 грн
грн 9377 грн
грн 14839 грн
грн 16757 грн
Показати ще 13

ПРО БРЕНД ADMIRA

Компанія Admira була заснована 1944 року Енріке Келлером і вже до 1986 року успішно займалася виготовленням іспанських гітар, які постачалися на американський, азіатський і європейський ринки.

Основна перевага акустичних гітар Admira - це унікальна технологія виготовлення інструментів.

Деревна сировина, з якої виготовляють гітари Admira, закуповується в Африці, Індії та Канаді. А, як відомо, саме якісна деревина є основою для бездоганного зовнішнього вигляду, довговічності і, звісно ж, соковитого і чистого звучання.

Виготовлення класичної гітари є складним процесом через обмеження можливості автоматизації виробництва, проте це не стало перешкодою для компанії. У компанії задіяно понад 100 висококласних фахівців, які виготовляють акустичні гітари з мінімальною автоматизацією.

Кожна акустична гітара Admira відповідає всім європейським стандартам якості, що вигідно виділяє їх на тлі інструментів азіатського походження.

Компанія Admira вважає своєю місією зниження собівартості продукції без втрат у якості, розширення ринків збуту, а також раціоналізація виробництва. Завдяки цьому акустичні гітари Admira займають лідируючу позицію серед інших класичних гітар.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Admira ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Admira і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Admira можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір акустичних гітар Admira, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.