Allen Heath

Сортування:
грн 926 грн
грн 1708 грн
грн 1895 грн
грн 1942 грн
грн 2059 грн
грн 2270 грн
грн 2270 грн
грн 2644 грн
грн 2738 грн
грн 2738 грн
грн 2878 грн
грн 3650 грн
грн 3978 грн
грн 3978 грн
грн 6786 грн
грн 7254 грн
грн 8658 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ALLEN&HEATH

Компанія ALLEN&HEATH - британська компанія-виробник мікшерного обладнання. Allen & Heath була в авангарді першої хвилі великих британських мікшерних компаній. Вона була заснована в самому серці лондонської сцени свінг-музики 1969 року. Мікшери для провідних груп того часу, включно з Genesis, Pink Floyd і The Who, збирали вручну. У наш час, крім відомих виконавців, таких як: Льюїс Капальді, Bring Me the Horizon і Біллі Ейліш, технікою ALLEN&HEATH користується велика кількість концертних гуртів, компаній з оренди звуку, ді-джеїв, клубів, мовленнєвих компаній і студій по всьому світу.

ALLEN&HEATH вирізняються унікальним чистим глибоким звучанням. Перш ніж потрапити в серію, кожен мікшерний пульт проходить низку тестів на відповідність усім стандартам якості.

Також запорукою успіху компанії ALLEN&HEATH є пильна увага до кожного компонента продукту, перевірку якості та надійності проходять всі дрібні деталі - роз'єми, заземлення тощо.

Сьогодні політика компанії спрямована на зниження ціни, поліпшення якості та довговічності, а також на розробку нових лінійок продукції. Мета компанії ALLEN&HEATH - створення ідеального як студійного, так і концертного звуку.

Усі мікшери з логотипом Allen&Heath, від крихітного ZEDi-8 до найбільшої туристичної системи dLive pro, відповідають суворим стандартам якості звуку та збірки. Маючи за плечима сильну команду і наш найкращий асортимент продукції, ми з нетерпінням чекаємо на можливість відігравати провідну роль у технології змішування в найближчі роки та десятиліття.

Якщо ж у вас вже є бажання познайомитися з брендом ALLEN&HEATH ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання ALLEN&HEATH і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду ALLEN&HEATH можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання ALLEN&HEATH, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.