Ampeg

Сортування:
грн 5775 грн
грн 13131 грн
грн 17328 грн
грн 17328 грн
грн 20578 грн
грн 23104 грн
грн 24427 грн
грн 24939 грн
грн 28879 грн
грн 30613 грн
грн 34655 грн
грн 48795 грн
грн 48795 грн
грн 49904 грн
грн 56281 грн
грн 61398 грн
грн 69312 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД AMPEG

Ampeg - американська компанія-виробник підсилювачів для бас-гітар. Розташована у Водинвілі, Вашингтон. Заснована 1946 року.

Один із флагманських продуктів компанії - бас-гітарний підсилювач Ampeg SVT потужністю 300 Вт, розроблений 1969 року, який виготовляють досі.

Історія Ampeg Musical Instrument Company почалася в 1946 р., коли Еверет Хал, піаніст і бас-гітарист, спільно зі Стенлі Майклсом створив компанію "Michaels-Hull Electronic Labs". Їхньою метою було виробництво нового мікрофонного звукознімача, який розробив Хал. Звукознімач встановлювався на контрабас і був названий "Amplified Peg" або "Ampeg" у скороченому варіанті.

У 1949 р. Хал став одноосібним власником і змінив назву компанії на Ampeg Bassamp Company. Відтоді Ampeg випустила у світ одні з найбільш інноваційних продуктів музичної галузі, що запам'ятовуються найбільше, які вирізняються неймовірно унікальними характеристиками і функціональними можливостями, за які Ampeg отримала шість патентів США.

У 1960 р. розробник на ім'я Джесс Олівер (Jess Oliver) створив комбопідсилювач Portaflex з шасі, яке переверталося і ховалося всередину кабінету, збільшуючи портативність приладу. Підсилювач став стандартом у сегменті басових комбопідсилювачів у 60-70-ті рр.

Крім того, в ранні 60-ті роки Ampeg була першою компанією, яка встановила ревербератор в підсилювач.

У 1969 р. в Ampeg створили найпотужніший підсилювач на той час. Вони не лише використали 300 Вт чистої лампової потужності, а й власне створили нову лампову технологію "Super Valve Technology" (SVT), що довела свою міцність використання в дорозі та на концертних майданчиках по всьому світу.

У 1986 р. компанію Ampeg придбали St. Louis Music, Inc, які, своєю чергою, були куплені Loud Technologies у 2005 р.

Творіння Ampeg зіграли головну роль у розвитку поп-музики. І сьогодні компанія продовжує створювати інноваційні продукти, які згодом стають індустріальними стандартами.

Басові підсилювачі Ampeg використовують такі світові зірки, як Джонні Сміт, Тоні Моттола, Біллі Шихан, "Rolling Stones", "Van Halen", "Metallica", "The Facis" і багато інших.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Ampeg ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Ampeg і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Ampeg можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Ampeg, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.