Aquarian

Сортування:
грн 421 грн
грн 421 грн
грн 421 грн
грн 421 грн
грн 468 грн
грн 468 грн
грн 468 грн
грн 491 грн
грн 515 грн
грн 515 грн
грн 538 грн
грн 538 грн
грн 538 грн
грн 538 грн
грн 538 грн
грн 562 грн
грн 562 грн
грн 562 грн
грн 562 грн
грн 608 грн
грн 608 грн
грн 632 грн
грн 632 грн
грн 679 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД AQUARIAN

Aquarian - американський виробник барабанних пластиків і приладдя для ударних установок. Офіс компанії розташований у місті Анахайм, штату Каліфорнія.

Компанія Aquarian Accessories була заснована 1980 року музикантом Роєм Бернсом і менеджером Роном Маркесом. Майстерність Роя і багатий виробничий досвід Рона дали їм змогу запропонувати ринку низку нововведень. За короткий термін Aquarian стала однією з найуспішніших компаній у своїй галузі, запропонувавши ринку масу інноваційних рішень.

Першим виробом Aquarian став пружинний замок для тарілок, що забезпечував можливість підвішувати тарілку з великим нахилом і навіть вертикально. За ним пішли графітові палички X-10, потім були створені легендарні пластики Aquarian.

Компанія Aquarian розробила кілька нововведень у виробництво пластиків: Safe-T-Lock, Sound Curve, High-Energy, Tap Test, однак, дійсно вразившим світову спільноту барабанщиків став винахід пластику для бас-барабана Super Kick. Музиканти, які грають на Aquarian, кажуть, що басові пластики Super Kick це щось.

Пластики, пружинні замки для тарілок, калатала для педалі бас-барабана, підсилюючі та приглушуючі наліпки, чохли для паличок, графітові барабанні палички, педи для занять - це далеко не весь перелік продуктів компанії Aquarian, які найбільше купують.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Aquarian ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Aquarian і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Aquarian можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Aquarian, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.