ART

Сортування:
грн 1240 грн
грн 1427 грн
грн 1427 грн
грн 1544 грн
грн 1591 грн
грн 1732 грн
грн 2059 грн
грн 2176 грн
грн 2176 грн
грн 2176 грн
грн 2363 грн
грн 2504 грн
грн 2691 грн
грн 2808 грн
грн 2808 грн
грн 3136 грн
грн 3440 грн
грн 3510 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ART

Applied Research and Technology (ART) - виробник професійних пристроїв обробки аудіосигналів, заснований 1984 року колишніми співробітниками оригінальної MXR, який тепер належить Yorkbille Sound. Найпопулярнішим їхнім продуктом можна вважати ART "Tube MP", ламповий мікрофонний передпідсилювач за доступною ціною.

ART - це компанія, що складається з музикантів, інженерів та ентузіастів звукозапису. З моменту створення в 1984 році, бренд прагне досягти балансу між продуктивністю і ціною за допомогою низки інноваційних нових аудіопродуктів, розроблених з урахуванням потреб музикантів.

Компанія ART випускає низку лампових передпідсилювачів і компресорів, що забезпечують неперевершений м'який теплий м'який тон і характер звуку, інноваційні графічні вирівнювачі, що точно показують, у якому місці може статися зворотний зв'язок, і повний комплект високоякісних невеликих корисних інструментів, спеціально розроблених як для навчання, так і для роботи в студії.

ART пропонує велику величезну кількість продукції, яка покликана задовольнити набагато більшу кількість потреб у звукозаписі, ніж будь-коли раніше і за значно нижчими цінами.

У нашому магазині бренд ART представлений такими типами товарів: адаптер фантомного живлення, аналоговий мікшерний пульт, аудіоінтерфейс, директ-бокс, зональний мікшерний пульт, інсталяційний мікшерний пульт, компресор, конвертер, кросовер, ламповий передпідсилювач, передпідсилювач для навушників, мережевий розподільник, синхронізатор, системний процесор, спліттер, студійний usb-мікрофон, студійний конденсаторний мікрофон, студійний передпідсилювач, тестер кабелю, підсилювач потужності, еквалайзер.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом ART ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти ART і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду ART можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання ART, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.