Behringer

Сортування:
грн 1120 грн
грн 1371 грн
грн 2308 грн
грн 2464 грн
грн 2480 грн
грн 2670 грн
грн 3068 грн
грн 3245 грн
грн 3296 грн
грн 3821 грн
грн 4859 грн
грн 4950 грн
грн 5044 грн
грн 5121 грн
грн 6012 грн
грн 6051 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД BEHRINGER

Behringer - це компанія з виробництва звукового обладнання, заснована швейцарським інженером Улі Берінгером 25 січня 1989 року у Вілліху, Німеччина. У 2007 році Behringer посів 14 місце в списку найбільших виробників музичної продукції.

Behringer - це багатонаціональна група компаній з прямим маркетингом у 10 країнах і мережею продажів у більш ніж 130 країнах по всьому світу. Хоча спочатку компанія була німецьким виробником, тепер компанія виробляє свою продукцію в Китаї.

Компанія належить Music Tribe, холдинговій компанії, яку також заснував і очолював Улі Берінгер, і яка нині базується в податковій гавані Британських Віргінських островів. Йому також належать інші аудіокомпанії, такі, як Midas, Klark Teknik і Bugera, а також компанія Eurotec, що надає послуги електронного виробництва. У червні 2012 року Music Group також придбала компанію Turbosound, яка розробляє і виробляє професійні акустичні системи і раніше належала Harman.

У 2008 році Улі Берінгер став одним із 60 фіналістів конкурсу "Підприємець року" німецької компанії Ernst & Young.

У 2016 році Улі Берінгер отримав нагороду "Світовий лідер аудіоіндустрії на знак визнання його далекоглядного лідерства у створенні та зміцненні міжнародної музики".

Світову популярність корпорації подарував аналоговий мікшерний пульт Behringer, який визнаний одним із найнадійніших і найпопулярніших у світі.

Ще однією візитною карткою компанії Behringer стала серія мікрофонів, які завдяки грамотній ціновій політиці та відмінній якості швидко зайняли провідні позиції з продажу у світі.

Всю продукцію Behringer можна розділити на такі категорії:

  • Аудіо технології
  • Мікшерні консолі
  • Підсилювачі звуку та підсилювачі інструментів
  • Мікрофони
  • Товари для DJ

Заслужену світову славу бренд Behringer здобув завдяки інноваційному підходу до виробництва товарів, якості, надійності та функціональності продукції, що випускається, а також постійному діалогу зі споживачами.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Behringer ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Behringer і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Behringer можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Behringer, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.