Bogner

Сортування:

ПРО БРЕНД BOGNER

Bogner Amplification - американська компанія-виробник гітарних підсилювачів, заснована Рейнхольдом Богнером 1989 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Богнер почав зі створення власних підсилювачів на основі класичних (чорних) Fender Amplifiers, але пізніше налагодив виробництво різних моделей підсилювачів, які випускаються серійно.

Перші підсилювачі, які він створював, часто були засновані на Fender Showmans 1960-х років і навіть зберігали оригінальну лицьову панель і шасі без змін. Це були "одноразові індивідуальні підсилювачі", які він продавав таким виконавцям, як Едді Ван Гален, Стів Стівенс і Аллан Голдсворт.

Спочатку Богнер зробив дві кастомні моделі. Більш ранні (трьохканальні) моделі отримали назву Ecstasy 100A і 100B, а більш пізні моделі 101A і 101B - де "A", що означало "американський", були засновані на лампах 6L6, а "B", що означало "британський", містили лампи EL34. Богнер прагнув до звучання, що поєднувало найкращі якості обладнання Fender і Marshall.

Підсилювач Caveman був побудований незабаром після Ecstacy і мав два канали, підключених повністю вручну. Загалом було вироблено 60 одиниць підсилювачів.

Станом на 2012 рік Богнер випускав три лінійки підсилювачів з каналами, що перемикаються:

  • Überschall (за словами Богнера, "Армагеддон у коробці")
  • Ecstasy (флагманська модель)
  • Shiva (з двома каналами)

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Bogner ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Bogner і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Bogner можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітарних підсилювачів Bogner, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.