Boss

Сортування:
грн 1989 грн
грн 2008 грн
грн 2708 грн
грн 3077 грн
грн 3080 грн
грн 3542 грн
грн 3584 грн
грн 4174 грн
грн 4426 грн
грн 5060 грн
грн 5100 грн
грн 5102 грн
грн 5120 грн
грн 5271 грн
грн 5271 грн
грн 5590 грн
грн 5590 грн
грн 5590 грн
грн 5590 грн
грн 5590 грн
грн 5590 грн
грн 5608 грн
грн 5613 грн
грн 5793 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД BOSS

BOSS - виробник педалей ефектів для електрогітар і бас-гітар. Є підрозділом Roland Corporation, японського виробника музичного обладнання. Основною продукцією компанії є педалі ефектів, електронні тюнери та педалборди. За останній час виробнича лінійка була доповнена драм-машинами, портативними цифровими студіями та іншим електронним обладнанням.

Нещодавно BOSS святкував своєрідний ювілей - продано 10 мільйонів гітарних педалей з моменту заснування компанії.

Гітарні педалі ефектів BOSS славляться легким і швидким налаштуванням, величезною різноманітністю мультимедійних ефектів і неперевершеною якістю обробки гітарного сигналу.

Використання якісних комплектуючих і міцного литого корпусу робить гітарні педалі BOSS неймовірно надійними і довговічними.

Завдяки широкому вибору асортименту, продукція BOSS зможе задовольнити бажання будь-якого клієнта. Компанія випускає гітарні педалі як для важкої (hard-core, metall), так і для блюзової або популярної музики.

Найвідомішими моделями в асортименті BOSS є DS-1 Distortion і DS-2 Turbo Distortion.

Педаль DS-1 було випущено 1978 року. Вона побудована за простою схемою з використанням одного операційного підсилювача.

DS-1 використовувалася як основний ефект дисторшн Куртом Кобейном під час запису альбому групи Nirvana Nevermind. Крім того, користувалися цією педаллю Джо Сатріані, Дейв Наварро з Jane's Addiction, Джон Петруччі з Dream Theater і Стів Вай.

DS-2 має два режими: звучання першого схоже на DS-1, звучання другого важче. Нею користувалися Джон Фрушанте з Red Hot Chili Peppers, Курт Кобейн з Nirvana і Кім Діл з Pixies і The Breeders.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом BOSS ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти BOSS і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду BOSS можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір педалей ефектів для електрогітар і бас-гітар BOSS, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.