Charvel

Сортування:

ПРО БРЕНД CHARVEL

Charvel - компанія-виробник електрогітар.

Гітари Charvel вже понад 30 років є втіленням високопродуктивних звукових машин для вимогливих музикантів, які високо цінують чудовий звук і відчуття під час гри. Від майстрів металу, включно з Warren DeMartini та Jake E. Lee до легенд інструментального ф'южна, як-от Allan Holdsworth та Shawn Lane, і до сучасних віртуозів на кшталт Guthrie Govan - топові музиканти по всьому світу довгий час покладалися на винятковий дизайн Charvel.

Гітари Charvel виготовляються тільки в США і Японії, що вигідно відрізняє їх від інструментів азіатського походження і гарантує високу якість і чудовий звук.

Інструменти бренду Charvel вирізняються швидкісним звучанням, оригінальним дизайном і грамотним складанням.

Початок нового тисячоліття ознаменувався небувалим підйомом в історії компанії Charvel, яка з цього моменту стала належати корпорації Fender. Це викликало активне перевидання моделей, що стали вже класичними, а також випуск нових інструментів.

Слід зазначити, що, незважаючи на американську якість і чудовий дизайн, ціна залишається прийнятною, і електрогітари Charvel доступні для музикантів-початківців. Це є одним з головних чинників, що роблять продукцію Charvel популярною і відомою в усьому світі.

У кожну епоху від самого початку компанії - 80-ті, 90-ті, 2000-ті і прямо до наших днів - Charvel пропонував новаторські та оригінальні моделі гітар з найкращими рішеннями дизайну і характеристик. Із сучасною серією Desolation, кількома відмінними іменними моделями і оціненими часом моделями San Dimas і So-Cal, Charvel продовжують створювати яскраве high-performance майбутнє для гітаристів усього світу!

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Charvel ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Charvel і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Charvel можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Charvel, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.