Conn-Selmer

Сортування:
грн 1530 грн
грн 5100 грн
грн 16650 грн
грн 16650 грн
грн 27300 грн
грн 34980 грн
грн 35700 грн
грн 36300 грн
грн 39960 грн
грн 40680 грн
грн 45360 грн
грн 45600 грн
грн 48600 грн
грн 50850 грн
грн 60000 грн
грн 82200 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД CONN-SELMER

Conn-Selmer, Inc. - американська корпорація, що займається виробництвом духових, ударних, струнних музичних інструментів і приладдя до них. Корпорація Conn-Selmer, Inc. є дочірнім підприємством корпорації Steinway Musical Instruments, Inc.

Корпорація Conn-Selmer, Inc. є найбільшим у Сполучених Штатах Америки виробником духових та ударних інструментів, призначених для професіоналів, аматорів і студентів. Корпорація також є ексклюзивним дистриб'ютором професійних мідних і дерев'яних духових інструментів компанії Selmer (Paris) на території Північної Америки та дистриб'ютором саксофонів Yanagisawa на території США. Корпорація CONN виготовляє інструменти на заводах, розміщених у місті Елкхарт, штат Індіана, у Клівленді та Істлейку, штат Огайо, у Монро, штат Північна Кароліна, у Лагранжі, штат Іллінойс. Корпорація також співпрацює з великою мережею постачальників з різних країн світу.

Компанія CONN є ексклюзивним дистриб'ютором професійної лінії дерев'яних і мідних духових інструментів Selmer у Північній Америці та дистриб'ютором саксофонів Yanagisawa у США.

Місія корпорації полягає в тому, щоб бути найпопулярнішим постачальником музичних інструментів у всіх країнах світу, пропонуючи першокласну продукцію і задовольняючи потреби клієнтів.

У нашому магазині бренд Conn-Selmer представлений такими категоріями: аксесуари для духових інструментів, альт-саксофони, баритони, баритон-саксофони, валторни, кларнети, корнети, мундштуки, сузафони, тенори, тенор-саксофони, тромбони, труби, туби, флейти, флюгельгорни.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Conn-Selmer ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Conn-Selmer і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Conn-Selmer можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Conn-Selmer, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.