Crown

Сортування:
Показати ще 24

ПРО БРЕНД CROWN

Crown - компанія виробник аудіообладнання: мікшерів, підсилювачів, кросоверів та іншого інсталяційного обладнання.

Компанія Crown крокує в ногу з часом, вигідно випереджаючи своїх конкурентів і при цьому продукція залишається незмінно якісною.

Підсилювачі потужності марки Crown мають низку відмінних ознак, що роблять їх лідерами продажів на ринку аудіо-продуктів.

Підсилювачі потужності звуку Crown - це безумовно нове слово в класі доступних, якісних і надійних підсилювачів потужності.

Останнім часом серія XLS підсилювачів Crown, що стала вже популярною, зазнала низки істотних перетворень: поліпшено зовнішній дизайн підсилювачів, додано перемикач режимів 2 канали/міст і, що найголовніше, - збільшено вихідну потужність стосовно попередніх моделей. Це говорить про те, що компанія не стоїть на місці, а продовжує покращувати якість і надійність своїх товарів.

У нашому магазині бренд Crown представлений у таких категоріях:

  • Аксесуари та запчастини для інсталяцій
  • Аксесуари та запчастини для підсилювачів
  • Зональні мікшерні пульти
  • Інсталяційні підсилювачі
  • Кросовери
  • Мікшувальні підсилювачі
  • Підсилювачі потужності

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Crown ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Crown і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Crown можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Crown, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.