dB Technologies

Сортування:
грн 1671 грн
грн 2133 грн Немає в наявності
Показати ще 24

ПРО БРЕНД DB TECHNOLOGIES

dB Technologies - італійська компанія виробник акустичного обладнання.

Компанія AEB Industriale s.r.l, заснована 1974 року в Болоньї, Італія, працює на ринку професійного аудіо під брендом dBTechnologies і належить лідеру індустрії Про Аудіо, RCF Group. Штаб-квартира AEB Industriale розташована в Болоньї, де розробляються і проектуються всі продукти dBTechnologies. Завдяки політиці суттєвих інвестицій у розробку, технології конструювання та виробництва, за роки роботи dBTechnologies продукція компанії здобула чимале визнання за низку проривних інновацій, а також за неухильні стандарти якості. Зокрема, dBTechnologies були одним із першопрохідців у галузі технологій цифрових підсилювачів для активних систем, приділяючи велику увагу деталям і конструкції. Постійні розробки в галузі нових матеріалів і технологій укупі зі здатністю створювати унікальні конструкторські рішення є ключовими інгредієнтами успіху і неухильного зростання частки ринку. На січень 2017 р. бренд продавався в 110 країн світу, забезпечуючи інсталяційні компанії, прокатників, звукорежисерів і музикантів обладнанням, в якому висока якість звуку поєднується з істинно італійським дизайном.

Акустичні системи DB Technologies вигідно вирізняються прекарсним елегантним дизайном і увагою до деталей.

Електроакустична продукція DB Technologies заслужено відома в музичному світі і заслужила репутацію якісної акустики, що відповідає найвищим стандартам.

Постійні доопрацювання і вдосконалення зробили торгову марку DB Technologies знаком якості та довіри професіоналів.

При всьому цьому слід зазначити, що цінова політика компанії спрямована на популяризацію бренду, тобто вартість продукції цілком прийнятна для такого класу товарів.

У нашому інтернет-магазині бренд DB Technologies представлений дуже широким асортиментом товарів, а саме в таких категоріях:

активна акустична система, активна акустична система, активний сабвуфер, активний сабвуфер, активний сценічний монітор, аналоговий пульт мікшера, бездротова система з наголовним мікрофоном, бездротова система з ручним мікрофоном, комплект акустичних систем, кросовер, навушники, пасивна акустична система, пасивна акустична система (лінійний масив), пасивний сабвуфер, стельова акустична система, поясний передавач для радіосистем, приймач для радіосистем, рупорна акустична система, ручний мікрофон для бездротових систем, спліттер, підсилювач потужності, цифровий процесор.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом DB Technologies ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти DB Technologies і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду DB Technologies можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання DB Technologies, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.