DBX

Сортування:
Директ-бокс DBX DJDI
дні
год
хв
сек
2226 грн 1899 грн
грн 3378 грн
грн 3534 грн
грн 3534 грн
грн 3534 грн
грн 3927 грн
грн 3927 грн
грн 3936 грн
Директ-бокс DBX DB10
дні
год
хв
сек
5022 грн 4299 грн
грн 4320 грн
Директ-бокс DBX DI4
дні
год
хв
сек
7059 грн 5999 грн
грн 6240 грн
грн 7203 грн
грн 9021 грн
грн 9627 грн
грн 9804 грн
грн 10035 грн
грн 13257 грн
грн 15753 грн
грн 23943 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД DBX

DBX, Inc. - американський виробник професійного аудіозаписного обладнання, що належить Harman International Industries, дочірній компанії південнокорейської фірми Samsung Electronics. Його було засновано Девідом Е. Блекмером 1971 року.

Початкова мета компанії полягала в наступному: "наблизитися до реалістичності живого виступу". Його ранні продукти були засновані на концепції використання розширення в децибелах, яка дала компанії назву. DBX найбільш відомий своєю системою шумозаглушення - dbx. Система шумозаглушення dbx використовувала стиснення під час запису звукової доріжки і симетричне розширення під час її відтворення. Вони також виготовили Model 700, унікальну, але недовговічну студійну записувальну систему, яка на короткий час стала популярною в деяких колах як формат мастерингу. Ще одним раннім продуктом був вимірювач DeciBel з розширеним діапазоном, невеликий твердотільний вимірювач, що вимірював звукову напругу як більш слабку, так і більш сильну, ніж інші більші сучасні вимірювачі гучності, вбудований в алюмінієвий профіль розміром приблизно з сам вимірювач, що був раннім джерелом ініціалів компанії. Цей вимірювач dBx був пов'язаний з їхнім більш раннім вимірювачем об'єму CBS 600 з розширеним діапазоном, розробленим і побудованим у CBS.

У нашому інтернет-магазині бренд DBX представлений у наступних категоріях: аксесуари та запчастини для інсталяцій, аксесуари та запчастини для мікшерних пультів, аудіоінтерфейси, гейти, дірект-бокси, зональні процесори, вимірювальні мікрофони, компресори, контролери персонального моніторингу, кросовери, настінні контролери, придушувачі зворотного зв'язку, системні процесори, студійні попередні, студійні передпідсилювачі, субгармонійні синтезатори, еквалайзери.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом DBX ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти DBX і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду DBX можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання DBX, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.