DPA microphones

Сортування:
грн 251 грн
грн 1054 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД DPA MICROPHONES

DPA Microphones (Danish Pro Audio) - данський виробник мікрофонів і мікрофонних рішень для професійних ринків, що належить італійському виробнику професійного звуку RCF Audio. Поточний генеральний директор - Калле Хвідт. Компанію було засновано 1992 року двома колишніми співробітниками Brüel & Kjr - Мортеном Стоувом і Оле Бростедом Соренсеном. Brüel & Kjaer вирішили закрити свій відділ Pro Audio, а Мортен і Оле уклали контракт з B&K на продаж, обслуговування і розвиток. DPA на той час постачала виключно високоякісні студійні мікрофони для запису і мовлення. У 1995 році вони об'єдналися з Деном Інгеманом Йенсеном і Йенсом Йорном Стокгольма з DanaBallerina (пізніше Muphone) та спільно розробили знамениті пізніше мініатюрні мікрофони DPA 4060 і 4061, які швидко стали бажаними мікрофонами в театральному світі на Бродвеї в Нью-Йорку та Вест-Енді в Лондоні. Компанія отримала престижну нагороду короля Фредеріка IX на церемонії в замку Фреденсборг.

Штаб-квартира компанії розташована в Аллереді в Данії, а виробниче підприємство - в Аснесі, також у Данії.

У 2017 році DPA змінила асортимент своєї продукції. Була представлена нова серія продуктів під назвою CORE. Ідея CORE полягала в тому, щоб вирішити проблему, з якою петербуржці зіткнулися з новими цифровими бездротовими передавачами. Першими продуктами, випущеними з використанням нової конструкції мікрофона CORE, були петлиці серії 4060, за якими послідувала серія петличних петель 6060.

У нашому інтернет-магазині бренд DPA Microphones широко представлений у таких категоріях:

адаптери фантомного живлення, аксесуари та запчастини для бездротових систем, аксесуари та запчастини для мікрофонів, вокальні конденсаторні мікрофони, гарнітури, готові кабелі, інсталяційні граничні мікрофони, інсталяційні мікрофони на гнучкому тримачі, інструментальні конденсаторні мікрофони, конденсаторні мікрофонні капсулі, мікрофони для ios/android, мікрофони для телебачення і радіо, мікрофонні стійки, мікрофонні тримачі, мікрофонні комплекти, наголовні мікрофони, перехідники, петличні мікрофони, поп-фільтри, роз'єми microdot, студійні конденсаторні мікрофони.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом DPA Microphones ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти DPA Microphones і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду DPA Microphones можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання DPA Microphones, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.