Dunlop

Сортування:
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
грн 23 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД DUNLOP

Dunlop - виробник музичних аксесуарів, зокрема педалей ефектів. Заснована Джимом Данлопом старшим 1965 року, компанія з маленької домашньої організації перетворилася на великого виробника музичного приладдя.

Шотландський емігрант Джим Данлоп 1965 року заснував Jim Dunlop Company, працюючи на той час хімічним інженером. Першою його роботою був Vibra-Tuner - маленький пристрій, який прикріплювали до гітари присосками, він показував, чи налаштована гітара. Поки він ходив з магазину в магазин, пропонуючи свій винахід, хтось сказав йому, що музикантам потрібні хороші капо, і що якщо хтось візьметься зробити каподастр, який буде добре кріпитися до 12-ти струнної гітари, то непогано на цьому заробить. Використовуючи свою освіту інженера, Данлоп створив капо, що перемикається; потім він почав працювати з місцевою майстернею, щоб випустити першу лінію каподастрів, яка згодом була названа 1100 серійною.

19 березня 1972 року Данлоп приїхав у магазин медіаторів і почав читати всі видання Guitar Player, відзначаючи для себе коментарі музикантів щодо медіаторів. Того ж року він залишив Dymo Industries, щоб повністю присвятити себе своїй новій компанії. Переїхавши до своєї сім'ї в Беніцію, Данлоп відкрив свій перший магазин, який, однак, незабаром довелося змінити, оскільки потреби зросли.

Jim Dunlop виробляє широку низку продукції від каподастрів і медіаторів до слайдів, поріжків, фіксаторів ременів і різноманітних ефектів, включно з педаллю Crybaby wah-wah, Univibe, Heil Talkbox і MXR, а також лінію педалей ефектів Way Huge.

У нашому магазині бренд Dunlop представлений у таких категоріях:

аксесуари та запчастини для гітар і бас-гітар, аксесуари та запчастини для оркестрових і народних, аксесуари та запчастини для ударних інструментів, гітарні передпідсилювачі, гітарні ремені, каподастри, педалі ефектів для гітар, слайдери, засоби для догляду, струни для акустичної гітар, струни для бас-гітар, струни для класичної гітар, струни для електрогітар.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Dunlop ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Dunlop і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Dunlop можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Dunlop, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.