Egnater

Сортування:

ПРО БРЕНД EGNATER

Egnater - американська компанія, що виробляє ексклюзивні гітарні підсилювачі.

Компанія була заснована Брюсом Егнатером у Детройті, штат Мічиган. Після навчання в інженерній школі Детройтського університету 1975 року він відкрив майстерню з ремонту гітар і підсилювачів. Магазин Брюса (The Amp Lounge) досі працює в районі Детройта (Берклі).

Egnater виробляє серію модульних підсилювачів (MOD50/MOD100 і передпідсилювач M4), які використовують модульну архітектуру з 2-4 вакуумними лампами в конфігурації з ножним перемиканням.

Egnater співпрацював з Randall Amplifiers для серії гітарних підсилювачів і передпідсилювачів Randall MTS, які мають ту ж модульну конструкцію, але використовують менш дорогі деталі, ніж власні підсилювачі Egnater.

Серія Tweaker названа так для серії міні-перемикачів, які дають змогу використовувати різні варіанти озвучування, включно з вибором між британським, американським і колірним відтінком Vox AC30. У серію входять комбіновані та головні моделі, зокрема комбінація потужністю 40 Вт з 12-дюймовим динаміком.

Серед музикантів, які використовують Egnater: Steve Vai, Linkin Park, Peter Frampton, Dan Huff, Randy Jacobs, Wireworks Studios, Tommy Anthony, Richard Maranon, Dan Donegan, Phil Collen, Anthrax, George Lynch, Breaking Benjamin, Melissa Etheridge, Indigo Girls, Green Day, Chris Poland, Davey Johnston, Michael Wilton, Sevendust, Nuno Bettencourt і багато інших.

У нашому магазині бренд Egnater представлений у таких категоріях:

  • Гітарні кабінети
  • Гітарні підсилювачі
  • Комбопідсилювачі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Egnater ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Egnater і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Egnater можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітарних кабінетів, підсилювачів і комбопідсилювачів Egnater, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.