Electro-Harmonix

Сортування:
грн 201 грн
грн 201 грн
грн 201 грн
грн 657 грн
грн 748 грн
грн 748 грн
грн 1825 грн
грн 2129 грн
грн 2223 грн
грн 2293 грн
грн 2738 грн
Педаль ефектів Electro-Harmonix Nano Big Muff Pi
дні
год
хв
сек
3978 грн 3182 грн
грн 3276 грн
грн 3533 грн
грн 3604 грн
грн 4212 грн
грн 4446 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ELECTRO-HARMONIX

Electro-Harmonix - це компанія з Нью-Йорка, яка виробляє високоякісні електронні аудіопроцесори і продає електронні лампи з ребрендингом.

Компанія була заснована Майком Метьюзом 1968 року. Вона найбільш відома серією популярних гітарних педалей ефектів, представлених у 1970-х і 1990-х роках. Невідомий більшості людей, EH також виробляв лінійку гітар у 70-х.

У середині 1970-х Electro-Harmonix зарекомендував себе як піонер і провідний виробник педалей гітарних ефектів. Electro-Harmonix була першою компанією, яка представила, виготовила і продала доступні сучасні "педалі" для гітаристів і басистів, як-от перший стомп-бокс-фленджер (Electric Mistress), перший аналоговий відлуння/дилей. пристрій без рухомих частин (Memory Man), перший гітарний синтезатор у формі педалі (Micro Synthesizer) і перший симулятор спотворення лампового підсилювача (Hot Tubes). У 1980 році Electro-Harmonix також розробив і випустив на ринок одну з перших педалей цифрової затримки/лупера (16-секундну цифрову затримку) і лінійку гітар 70-х років.

На сьогоднішній день ряд продукції компанії досить широкий. Оскільки Майк Метьюз є також президентом компанії Sovtek, виробничі потужності якої розташовані в Саратові, низку товарів Electro-Harmonix виготовляють не тільки в США, а й у Росії.

Компанія Electro-harmonix пропонує широкий вибір педалей для гітар, яким віддають перевагу такі професійні музиканти, як Девід Гілмур, Енді Саммерс, Тодд Рандгрен і багато інших.

У нашому магазині бренд Electro-harmonix представлений у таких категоріях:

  • Гітарні підсилювачі
  • Кейси для гітарних педалей
  • Педалі гучності для гітар
  • Педалі ефектів для гітар
  • Процесори ефектів для електрогітар
  • Струни для акустичних гітар
  • Футсвітчи

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Electro-harmonix ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Electro-harmonix і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Electro-harmonix можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Electro-harmonix, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.