Electro-Voice

Сортування:
грн 1264 грн
грн 1264 грн
грн 1264 грн
грн 1264 грн
грн 1584 грн
грн 1691 грн
грн 1858 грн
грн 1858 грн
грн 2012 грн
грн 2709 грн
грн 3252 грн
грн 3426 грн
грн 3658 грн
грн 3772 грн
грн 3859 грн
грн 3859 грн
грн 3859 грн
грн 3859 грн
грн 3922 грн
грн 4119 грн
грн 4293 грн
грн 4293 грн
грн 4293 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ELECTRO-VOICE

Electro-Voice - виробник професійного звукопідсилювального обладнання: підсилювачі, акустичні системи, мікрофони та контролери. Є підрозділом Bosch Communications Systems. Технічні рішення Electro-Voice застосовують у клубах, студіях звукозапису, торгових і розважальних центрах, під час озвучування стадіонів, концертних залів і майданчиків, концертних турів, кінотеатрів.

У вересні 1927 року Лу Буррафс (Lou Burroughs) і Аль Кан (Al Kahn) організували в штаті Індіана (м. Саут Бенд) бізнес з обслуговування радіоприймачів. Комерційна діяльність йшла успішно і незабаром у них був найпопулярніший сервісний центр у місті. Однак економічна депресія звела їхні зусилля нанівець, і для того, щоб розрахуватися з кредиторами бізнесмени вирішили зайнятися аудіотехнікою. Так, 1 червня 1930 року було зареєстровано компанію Electro-Voice.

Буррафс і Кан вирішили, що перспективним є напрямок з виробництва мікрофонів - моделі того часу були дорогими і неякісними. Вони придбали необхідне обладнання і стали виробляти мікрофони - один за тиждень.

У 1946 році компанія переїхала в більше приміщення і почала інженерні дослідження в галузі звуку. У 1948 році успішно організувала виробництво звукознімачів (англ. phonograph pick-up cartridges). У 1950 році стартувало виробництво перших автоматичних ТВ-трансляторів (англ. TV booster), які стали користуватися популярністю. Також було запущено лінію з виробництва гучномовців.

Сьогодні Electro-Voice входить до складу компанії Bosch Communications Systems, і є частиною асоціації брендів, спрямованих на забезпечення комплексних рішень озвучування і систем безпеки від одного виробника. Такі продукти, як NetMax і IRIS-Net, забезпечують виняткову гнучкість і централізований контроль над різними системами (аудіо, відео, системи охоронної сигналізації, забезпечення життєдіяльності та інші).

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Electro-Voice ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Electro-Voice і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Electro-Voice можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Electro-Voice, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.