Elixir

Сортування:
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 70 грн
грн 217 грн
грн 217 грн
грн 217 грн
грн 234 грн
грн 234 грн
грн 234 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ELIXIR

Elixir Strings - компанія-виробник струн для більшості видів струнних інструментів.

Струни Elixir, вироблені W. L. Gore & Associates, являють собою струни для електричних, акустичних і бас-гітар, а також банджо і мандоліни.

Струни Elixir відомі своїм запатентованим фторполімерним покриттям. Покриття подовжує термін служби струн і їхнє звучання, зменшуючи накопичення сміття і блокуючи корозію від таких елементів, як шкірний жир.

Компанія Elixir була утворена 1995 року. Спочатку компанія розробляла гітарні струни як випробовуваний об'єкт для спроби розробити хороший двожильний кабель. Такі струни працювали добре як кабелі, але жахливо звучали як гітарні струни. Це і наштовхнуло інженерів Elixir на думку досягти чудового звучання.

Фахівці Elixir, для досягнення якісного звуку і довговічності покриття, використовували динамічний аналізатор сигналу для вимірювання частоти і тону струн. Кожну нову партію було проаналізовано, а найкращі з них надіслано 15000 гітаристам. Після отримання остаточних відгуків і невеликих коригувань компанія почала виробляти струни Elixir Strings, що підходять найвибагливішим музикантам.

Струни Elixir складаються з металевої основи і густої широколінійної обмотки. За допомогою запатентованого процесу, фторполімерне покриття покриває струну, утворюючи захисний бар'єр між струною і навколишнім середовищем. Оскільки вся зовнішня поверхня струни оброблена, проміжки обмотки захищені, то термін служби струни подовжується в 3-5 разів.

Elixir - єдина компанія, яка використовує повне покриття всієї струни. Інші бренди забезпечують часткове покриття або покривають тільки обмотку, отже, бруд потрапляє в проміжки обмотки, що призводить до втрати тону.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Elixir ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Elixir і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Elixir можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Elixir, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.