ESI

Сортування:
грн 1066 грн
грн 1501 грн
грн 2140 грн
грн 2780 грн
грн 3100 грн
грн 3616 грн
грн 4059 грн
грн 4182 грн
грн 4182 грн
грн 4182 грн
грн 5166 грн
грн 5412 грн
грн 5904 грн
грн 5904 грн
грн 7134 грн
грн 8364 грн
грн 9348 грн
грн 17220 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ESI

ESI - міжнародна компанія-виробник аудіообладнання та студійного програмного забезпечення.

Продукцію під брендом ESI виробляє і поширює компанія ESI Audiotechnik GmbH, розташована в німецькому місті Леонберг. Компанію було засновано 2006 року за підтримки корпорації EGOSYS, розташованої в Сеулі, Корея, і RIDI multimedia GmbH (дистриб'ютор ESI в Німеччині). Нашу продукцію розробляють і виробляють у різних країнах по всій земній кулі, зокрема в кількох філіях у Німеччині. Головний центр досліджень і розробок розташований у Кореї; також є центри в США, Великій Британії та Японії. ESI виробляє професійну аудіопродукцію вже понад 10 років.

Сьогодні ESI - один із провідних постачальників професійного та напівпрофесійного звукового обладнання на світовому ринку. Продукція під логотипами ESI, AUDIOTRAK, а також розробки за індивідуальним замовленням корпорації EGOSYS, що виготовляються та розповсюджуються на ринку компанією ESI Audiotechnik GmbH, широко відомі в усьому світі й активно використовуються тисячами клієнтів у багатьох країнах.

З 2007 року девізом компанії ESI став слоган:

"Продумано. Якісно. Прогресивно. Професійно"

Саме ці чотири слова найкраще описують філософію компанії. Професійно: Сьогодні ESI - один з найвідоміших брендів на ринку звукозаписної техніки. Це стало можливим тільки завдяки тому, що вся продукція розробляється з урахуванням вимог професійних музикантів.

Прогресивно: ESI стала відомою завдяки низці надзвичайно прогресивних розробок та особливих характеристик приладів.

Як приклад, технологія DirectWIRE, яка використовується в драйвері EWDM. Згодом вона стала стандартом для багатьох домашніх студій на базі комп'ютера по всьому світу.

Якісно: ESI пропонує продукцію, найкращу у своєму класі. Продумано: Багато з пристроїв ESI отримали визнання завдяки своєму унікальному продуманому дизайну.

У нашому магазині бренд ESI представлений у таких категоріях:

  • MIDI-клавіатури
  • Активні студійні монітори
  • Активні студійні студійні сабвуфери
  • Аудіоінтерфейси
  • Готові кабелі
  • Мікрофони для iOS/Android
  • Рекордери
  • Студійне програмне забезпечення

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом ESI ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти ESI і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду ESI можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання ESI, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.