ESI

Сортування:
грн 1014 грн
грн 1427 грн
грн 2036 грн
грн 2644 грн
грн 2948 грн
Аудіоінтерфейс ESI U22 XT
дні
год
хв
сек
3861 грн 3089 грн
Аудіоінтерфейс ESI Neva Duo
дні
год
хв
сек
3978 грн 3182 грн
грн 3440 грн
грн 3978 грн
грн 3978 грн
грн 5148 грн
грн 5616 грн
грн 5616 грн
грн 6786 грн
грн 7956 грн
грн 8892 грн
грн 9126 грн
навушники
Активний студійний сабвуфер ESI aktiv 10S
дні
год
хв
сек
18720 грн 14040 грн
грн 16380 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ESI

ESI - міжнародна компанія-виробник аудіообладнання та студійного програмного забезпечення.

Продукцію під брендом ESI виробляє і поширює компанія ESI Audiotechnik GmbH, розташована в німецькому місті Леонберг. Компанію було засновано 2006 року за підтримки корпорації EGOSYS, розташованої в Сеулі, Корея, і RIDI multimedia GmbH (дистриб'ютор ESI в Німеччині). Нашу продукцію розробляють і виробляють у різних країнах по всій земній кулі, зокрема в кількох філіях у Німеччині. Головний центр досліджень і розробок розташований у Кореї; також є центри в США, Великій Британії та Японії. ESI виробляє професійну аудіопродукцію вже понад 10 років.

Сьогодні ESI - один із провідних постачальників професійного та напівпрофесійного звукового обладнання на світовому ринку. Продукція під логотипами ESI, AUDIOTRAK, а також розробки за індивідуальним замовленням корпорації EGOSYS, що виготовляються та розповсюджуються на ринку компанією ESI Audiotechnik GmbH, широко відомі в усьому світі й активно використовуються тисячами клієнтів у багатьох країнах.

З 2007 року девізом компанії ESI став слоган:

"Продумано. Якісно. Прогресивно. Професійно"

Саме ці чотири слова найкраще описують філософію компанії. Професійно: Сьогодні ESI - один з найвідоміших брендів на ринку звукозаписної техніки. Це стало можливим тільки завдяки тому, що вся продукція розробляється з урахуванням вимог професійних музикантів.

Прогресивно: ESI стала відомою завдяки низці надзвичайно прогресивних розробок та особливих характеристик приладів.

Як приклад, технологія DirectWIRE, яка використовується в драйвері EWDM. Згодом вона стала стандартом для багатьох домашніх студій на базі комп'ютера по всьому світу.

Якісно: ESI пропонує продукцію, найкращу у своєму класі. Продумано: Багато з пристроїв ESI отримали визнання завдяки своєму унікальному продуманому дизайну.

У нашому магазині бренд ESI представлений у таких категоріях:

  • MIDI-клавіатури
  • Активні студійні монітори
  • Активні студійні студійні сабвуфери
  • Аудіоінтерфейси
  • Готові кабелі
  • Мікрофони для iOS/Android
  • Рекордери
  • Студійне програмне забезпечення

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом ESI ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти ESI і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду ESI можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання ESI, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.