Fender

Сортування:
грн 16 грн
грн 342 грн
грн 342 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД FENDER

Fender - американська компанія, що виробляє електричні та акустичні гітари, музичне обладнання. Займає одне з лідируючих місць на ринку музичних інструментів.

Компанія "Fender Musical Instruments Corporation" заснована Лео Фендером (Clarence "Leo" Fender) у Каліфорнії 1946 року.

У 1950 році випускається електрогітара Fender Esquire з одним звукознімачем. На основі цієї гітари 1951 року розробляється Fender Broadcaster з двома звукознімачами. Цю гітару було перейменовано на Telecaster і сьогодні вона є однією з найпопулярніших гітар серед професійних музикантів.

Цього ж року Лео Фендер винаходить першу в історії масову електричну бас-гітару Fender Precision Bass, яка і в наші дні є для багатьох музикантів і виробників еталоном бас-гітари.

У 1954 році Fender випускає свій перший Stratocaster - легендарну гітару, що спричинила справжню революцію у світі музики. Форма цієї гітари визначила тенденції виробництва гітар на багато років вперед.

У 1987 році компанія Fender відкриває фабрику за 180 миль на південь від Лос-Анджелеса в Енсенаді (Мексика). Там починають виробництво стандартних моделей гітар, що продаються за невисокими цінами. На американському ж заводі залишено виробництво дорогих моделей високої якості і починає роботу Fender Custom Shop - підрозділ, що виготовляє елітні інструменти, гітари на замовлення, перевидання класичних моделей Fender і підписні моделі відомих музикантів.

У 1991 році Лео Фендер помирає від ускладнень, викликаних хворобою Паркінсона.

У 2006 році Fender святкує своє 60-річчя.

У жовтні 2007 року Fender і Kaman оголосили про те, що компанія Fender купує заснований 1966 року підрозділ Kaman Music Corporation за 117 млн доларів.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Fender ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Fender і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Fender можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Fender, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.