Free Color

Сортування:
грн 272 грн
грн 338 грн
грн 622 грн
грн 1282 грн
грн 1476 грн
грн 1865 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД FREE COLOR

Free Color - виробник різноманітного світлового обладнання.

Основні принципи компанії:

  • Інноваційний підхід
  • Орієнтація на споживача
  • Доступна ціна

Усе, перераховане вище, дає змогу світловим приладам з легкістю конкурувати на європейському ринку шоу-техніки.

Інноваційний підхід полягає в постійному розробленні нових технологій і виведенні на ринок нових ідей від дизайну до виробництва сучасних комплектуючих. Лояльність обумовлюється відкритістю з боку виробника та готовністю надавати підтримку тим, хто обрав обладнання Free Color. А невисока ціна робить цю продукцію доступною на ринку України.

Бренд Free Color несе свободу вибору. Широка лінійка приладів від світлодіодних повноповоротних прожекторів до світлових ефектів і машин спецефектів представлена в компанії Лайтек - офіційного дистриб'ютора Free Color на території України.

Світлові прилади Free Color гідні прикрасити, як невеликі приватні концертні майданчики, так і широкомасштабні заходи. Успішна діяльність на світовому ринку є вагомим показником гідної якості та затребуваності світлових приладів. Конкурувати з відомими виробниками завжди складно, але як, виявляється, є гідні приклади. І один з них Free Color.

У нашому інтернет-магазині бренд Free Color представлений у таких категоріях:

DMX інтерфейси, DMX контролери, DMX сплітери, архітектурні прилади, генератори мильних бульбашок, генератори вогню, генератори піни, генератори снігу, генератори туману, генератори холодних іскор. дим-машини, рідини для спецефектів, зенітні прожектори, конфетті-машини, лампи для стробоскопи, лампові голови, лампові стробоскопи, прожектори для дзеркальної кулі, світлодіодні голови, світлодіодні матричні світлодіодні панелі, світлодіодні бліндери, світлодіодні дискотечні прилади, світлодіодні заливальні прилади, світлодіодні стробоскопи, слідкуючі прожектори, струбцини.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Free Color ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Free Color і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Free Color можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Free Color, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.