Gator

Сортування:
грн 693 грн
грн 938 грн
грн 1008 грн
грн 1062 грн
грн 1089 грн
грн 1148 грн
грн 1148 грн
грн 1212 грн
грн 1284 грн
грн 1338 грн
грн 1535 грн
грн 1684 грн
грн 1744 грн
грн 1750 грн
грн 1912 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД GATOR

GATOR - американська компанія-виробник кейсів, чохлів, а також аксесуарів для музичних інструментів.

Gator Cases була заснована 2000 року сімейним тандемом батька і доньки Джеррі Фрід і Крістал Морріс у Тампі, Флорида. Спочатку вони почали з невеликої пропозиції формованих пластикових гітарних футлярів на виставці Summer NAMM у Нешвіллі, штат Теннессі. Звідти вони розширили лінійку продуктів, включивши в неї футляри та сумки для професійного аудіо, ІТ, аудіовізуального обладнання, універсальних інструментів, музичних інструментів і ударних. Наразі лінія складається з більш ніж 1000 різних рішень, які виготовляють із пластмас вакуумного формування, пластмас ротаційного формування, дерева, шиття та матеріалів з етиленвінілацетату.

У процесі розвитку компанія Gator, ні багато ні мало, виросла в повноцінний OEM-підрозділ (OEM - оригінальний виробник устаткування), який працює з провідними компаніями в усьому світі для розробки та виробництва корпусів на замовлення для виробників оригінального обладнання.

У 2008 році Gator придбала виробничі потужності та лінійку продуктів Protechtor Cases, розташовані у Ft. Вейн, Індіана. Це нове починання призвело до розвитку ротаційного формування поряд із розширенням ринку ударних інструментів. Gator продовжує інвестувати в додаткове виробництво в США і розширення цього заводу.

У 2013 році компанія Gator анонсувала нову лінійку стійок і опорних систем Frameworks на виставці Winter NAMM. Лінійка налічує понад 50 інноваційних та унікальних рішень для мікрофона, динаміка, гітари, клавішних, аудіо/відео та багато чого іншого.

У 2015 році Gator придбала компанію Viking Cases, американського виробника футлярів з рейтингом ATA. Усе виробництво Viking Case було перенесено з Санкт-Петербурга, Флорида, на завод у Колумбія-Сіті, штат Індіана.

У 2018 році Gator придбала Levy's Leathers Ltd., одного з найбільш шанованих у світі виробників якісних гітарних ременів.

У нашому інтернет-магазині бренд Gator представлений у таких основних категоріях:

  • Гітарні та клавішні стійки
  • Чохли та кейси для гітар
  • Сумки та кейси для гітарного підсилення
  • Чохли для клавішних інструментів

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Gator ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Gator і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Gator можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір кейсів, чохлів, а також аксесуарів для музичних інструментів Gator, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.