Gemeinhardt

Сортування:
грн 33240 грн
грн 36900 грн
грн 11511 грн Немає в наявності

ПРО БРЕНД GEMEINHARDT

Gemeinhardt Co. - американський виробник флейт і пікколо, є найбільшим у музичній індустрії. Музичні інструменти універсальні і розроблені для музикантів усіх рівнів, від новачків до професіоналів.

Бренд належить великій компанії Angel Industries Co. Ltd з Тайваню, широко визнаної провідним виробником дерев'яних духових музичних інструментів. Компанія Gemeinhardt розташована в Елкхарті, штат Індіана, де досі виробляють багато з її інструментів.

Заснована, Компанія Gemeinhardt була заснована 1948 року Куртом Гемейнхардтом, майстром флейт у четвертому поколінні з Німеччини. Сталося це через 20 років після імміграції Гемейнхардта в США. Спочатку виробляючи тільки дуже тонкі ручні флейти для професіоналів, компанія розширилася 1952 року, переїхавши в Елкхарт, штат Індіана, щоб виробляти всі рівні срібних флейт. Водночас було розроблено флейти для студентів-початківців. Саме ці флейти в кінцевому підсумку стали хлібом з маслом корпорації, оскільки репутація Гемейнхардта як прекрасних флейт для початківців стала відмінною рисою галузі.

У 2014 році компанія Gemeinhardt представила нову лінію флейт, названу Kurt Gemeinhardt Generation Series, на щорічному з'їзді Національної асоціації флейт у Чикаго. Цю лінію розробили Том Лейсі та Дейв Сікман. До цієї лінійки увійшли як професійні, так і інструменти для консерваторій. У цих флейтах використовується шкала RS2012, винайдена відомими флейтистами Тревором Ваєм, Вільямом Беннеттом і Елдредом Спеллом. Ця конструкція ваг вважається найточнішою на ринку.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Gemeinhardt ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Gemeinhardt і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Gemeinhardt можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Gemeinhardt, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.