Gibson

Сортування:
грн 760 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД GIBSON

Gibson - американський виробник аудіообладнання - гітар, фортепіано (підрозділ компанії - Baldwin Piano), барабанів і додаткового обладнання.

Продукцію фірми можна також побачити під брендами Epiphone, Kramer Guitars, Valley Arts, Tobias, Steinberger і Kalamazoo.

Щоб познайомитися з брендом Гібсон ближче. Давайте звернемося до історії. Засновником компанії є Орвілл Гібсон, який до кінця 1920-х років уже мав безпосередній стосунок до виробництва музичних інструментів - він займався виробництвом мандолін у місті Каламазу (штат Мічиган).

Далі за образом скрипки він створив гітару з опуклою декою, відому також як "арктоп". До 1930 року компанія почала виробництво "флеттопів" (гітар з плоскою декою) і гітар з порожнистим корпусом, які популяризував Чарльз Крісчен. На початку 1950-х років Гібсон випустив у світ Лес Пол - першу гітару з цільною декою.

Після 1960 року, коли власниками компанії стали Норлін Корпорейшн, стала різко погіршуватися якість продукції, а позиції на ринку різко похитнулися.

Ситуацію виправили нинішні власники Gibson Генрі Юшкевич і Девід Беримен, які 1986 року викупили компанію у Норлін.

Інструменти під брендом Gibson - це не просто гітари, а ціла історія і вищий рівень якості. На підтвердження цієї тези, давайте просто познайомимося з тими, хто грав і грає на гітарах Гібсон:

  • Ангус Янг - соло-гітарист гурту AC/DC
  • Роббі Крігер, гітарист американського гурту The Doors
  • Ерік Клептон
  • Тоні Айоммі з Black Sabbath
  • Карлос Сантана
  • Джордж Гаррісон, соло-гітарист гурту Бітлз
  • Дарон Малакян, гітарист System Of A Down

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Gibson ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Gibson і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Gibson можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір аудіообладнання Gibson, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.