Guild

Сортування:
Показати ще 10

ПРО БРЕНД GUILD

Guild Guitar Company - американська компанія з виробництва гітар.

Заснували компанію Альфред Дронге (гітарист і власник музичного магазину) і Джордж Манн (колишній керівник Epiphone Guitar Company) 1952 року.

З 2014 року бренд Guild є частиною Córdoba Music Group.

Історія бренду почалася на Мангеттені, де Дронге виробляв акустичні та джазові гітари. Колектив компанії на той момент був укомплектований з колишніх співробітників компанії Epiphone. Можна сказати, що в комплектації колективу вирішальну роль зіграв страйк 1951 року і переїзд Epiphone з Квінз в інше місто - Філадельфію. Guild зростала швидкими темпами, що змусило компанію розширюватися і переїхати в нове приміщення на Ньюарк-Стріт у Хобокені, Нью-Джерсі.

Компанія постійно розширювалася, але при цьому постійно перепродавалася. Що, на щастя, не заважало розвитку. Так, у 1960-х роках компанія почала агресивно освоювати ринок електрогітар, завдяки просуванню лінії напівакустичних гітар і гітар з напівсуцільним корпусом лінійки Starfire.

У підсумку в 1995 році Guild була придбана компанією Fender Musical Instruments Corporation, що дає змогу бренду успішно існувати і понині.

У 2011 році були випущені електроракустичні версії всіх моделей серії Standard. Відмінною рисою цих гітар стали "венеціанські" вирізи, а також звукознімачі DTAR 18V. Нові гітари стали містити суфікс "CE" наприкінці номера моделі, і продавалися разом із жорстким чохлом.

На заводі в Нью-Гартфорді також було створено нову лінію спеціальних гітар з обмеженим тиражем, що отримала серійний номер GSR (англ. Guild Special Run - "Спеціальний випуск Guild").

Після того, як Fender придбав Guild у середині 90-х, у Кореї були зроблені репліки деяких електрогітар Guild під торговою маркою DeArmond, права на яку також належали Fender. Імпортні моделі включали гітари Starfire, X155, T400, M-75 Bluesbird, S-73 і Pilot Bass. На голівці грифа цих інструментів був зображений логотип DeArmond, а також модифікована версія логотипу Gulid Chesterfield. У ранніх версіях на задній частині голівки грифа було нанесено напис "DeArmond by Guild", проте в пізніших версіях усі згадки Guild були опущені. Частина більш дешевих моделей DeArmond була виготовлена в Індонезії. Виробництво гітар DeArmond було припинено на початку 2000-х років.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Guild ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Guild і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Guild можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітар Guild, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.