HKAudio

Сортування:
грн 1121 грн
грн 1648 грн
грн 1697 грн
грн 2706 грн
грн 4010 грн
Підставка HKAudio Elements EF45 Base
дні
год
хв
сек
6396 грн 5884 грн
грн 5904 грн
грн 6150 грн
Пасивна акустична система HKAudio Elements E435 Satellite
дні
год
хв
сек
16236 грн 12502 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД HK AUDIO

HK AUDIO - німецька компанія-виробник звукового обладнання.

1979 року брати Ганс і Лотар Стамери розпочали виробництво власних гучномовців у невеликому магазині на південному заході Німеччини.

Незабаром репутація їхньої продукції як майстерності та продуктивності поширилася, що спонукало їх знову і знову розширювати операції. Принагідно вони виступили виробником оригінального обладнання для деяких із найповажніших міжнародних імен у професійному аудіо. Згодом вони розробили та виготовили професійні системи для майданчиків з аудиторією від 50 000 осіб і більше. Сьогодні системи, які виробляє компанія, слугують для дуже широкого спектра застосувань. Завдяки зусиллям висококваліфікованого персоналу у складі з більш ніж 200 осіб, HK Audio міцно зарекомендував себе як одне з найвизначніших імен у галузі професійного звукопідсилення в Європі.

Інженери, що спеціалізуються на акустиці, аналоговій і цифровій електроніці та механіці, у співпраці з найдосвідченішими звукорежисерами, музикантами і музикознавцями максимально якісно адаптують звук кожного продукту HK Audio до фізіології слуху людини. У розпорядженні інженеро HK Audio найсучасніша в світі лабораторія акустики класу 1.

У нашому інтернет-магазині бренд HK Audio представлений в наступних категоріях:

  • Активні, пасивні, підлогові, стельові акустичні системи
  • Активні сабвуфери
  • Комплекти акустичних систем
  • Кріплення для АС
  • Пасивні сабвуфери
  • Пасивні сценічні монітори пасивні
  • Стійки/Підставки для АС
  • Чохли для АС

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом HK Audio ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти HK Audio і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду HK Audio можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання HK Audio, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.