HL Audio

Сортування:
грн 565 грн
грн 1475 грн
грн 1923 грн
грн 2557 грн
грн 3278 грн
Активна акустична система HL Audio B12A USB
дні
год
хв
сек
9505 грн 8079 грн
мікрофон
Активна акустична система HL Audio B15A USB
дні
год
хв
сек
11253 грн 9565 грн
грн 3537 грн Немає в наявності
Показати ще 12

ПРО БРЕНД HL AUDIO

HL AUDIO - китайська компанія-виробник професійного звукового обладнання.

HL AUDIO виробляє якісні акустичні системи, мікрофони, гучномовці, підсилювачі. Усі вироби HL AUDIO вирізняються високою продуктивністю, конкурентоспроможною ціною та високим рівнем гарантійного (а також профілактичного) обслуговування.

Компанія HL AUDIO Electronic Company Limited була заснована в 1999 році в Китаї, в місті Гуангжоу.

На сьогоднішній день HL AUDIO асортимент продукції компанії можна розділити на 7 основних категорій:

  • акустичні системи, в пластиковому ABS і дерев'яному
  • оформленні
  • PA системи
  • мікрофони
  • периферійне обладнання
  • системи для озвучування приміщень
  • гучномовці, драйвери

Бренд представлений більш, ніж 25 країнах.

Продукція HL AUDIO заслужила бездоганну репутацію серед партнерів, як доступне і якісне рішення для бюджетних організацій, інсталяцій, завдань озвучування приміщень і мобільних презентацій. Особливу увагу HL AUDIO приділяє сервісному обслуговуванню.

Доступна ціна в тандемі з високою якістю продукції HL AUDIO дали компанії можливість швидко набрати популярність нарівні з давно відомими брендами. Звукове обладнання HL AUDIO користуються особливим попитом, адже це функціональні, надійні, компактні пристрої.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом HL AUDIO ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти HL AUDIO і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду HL AUDIO можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання HL AUDIO, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.