Ibanez

Сортування:
грн 15 грн
грн 15 грн
грн 15 грн
грн 15 грн
грн 57 грн
Комплект аксесуарів Ibanez ACCESSORIES FOR GA3NJP AM
дні
год
хв
сек
447 грн 266 грн
грн 532 грн
грн 684 грн
грн 684 грн
грн 874 грн
грн 912 грн
грн 912 грн
грн 912 грн
грн 950 грн
грн 2090 грн
грн 2090 грн
грн 2090 грн
грн 2090 грн
грн 2280 грн
грн 2280 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД IBANEZ

Ibanez - гітарний бренд, який належить компанії Hoshino Gakki, розташованій у місті Нагоя, Японія.

Компанія Hoshino Gakki з'явилася 1908 року як підрозділ із продажу музичних інструментів у компанії Hoshino Shoten, основною діяльністю якої був продаж книг. Свої власні струнні інструменти вони почали виробляти 1935 року.

Усе почалося з імпорту гітар іспанського майстра Сальвадора Ібаньєса. Згодом через громадянську війну в Іспанії майстерню Ібаньєса знищили, і оригінальні гітари стали недоступні (хоча користувалися попитом через свою високу якість). Hoshino Gakki викупила права на торгову марку "Ibanez" і почала випускати акустичні гітари "Ibanez Salvador", а пізніше вже як "Ibanez".

Сучасна ера гітар Ibanez почалася 1957 року. Каталоги кінця 1950-х і 1960-х містили гітари незвичайної форми

Hoshino Gakki - одна з перших японських компаній, яка зуміла домогтися успіху в Сполучених Штатах і Європі, виробляючи музичні інструменти. Надалі й інші японські виробники гітар вийшли на ринок, виходячи з чого, можна сміливо назвати Hoshino Gakki - першовідкривачами західного ринку.

Іспанії в Японію. Hoshino Gakki володіє брендами "Ibanez" (гітари) і "Tama" (барабани).

У нашому інтернет-магазині бренд Ibanez представлений у таких категоріях:

 • Класичні гітари
 • Акустичні гітари
 • Напівакустичні гітари
 • Бас-гітари
 • Гітарні підсилювачі
 • Гітарні кабінети
 • Гітарні комплекти
 • Каподастри
 • Кейси для гітар
 • Аксесуари та запчастини для гітар і бас-гітар
 • Педалі ефектів для гітар

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Ibanez ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Ibanez і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Ibanez можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Ibanez, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.