IK Multimedia

Сортування:
грн 1976 грн
грн 2768 грн
грн 2987 грн
грн 3032 грн
грн 3538 грн
грн 3538 грн
грн 5054 грн
грн 5054 грн
грн 5700 грн
грн 6175 грн
грн 6175 грн
грн 7803 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД IK MULTIMEDIA

IK Multimedia Production - італійська компанія-виробник аудіообладнання. Її було засновано 1996 року в Італії, в місті Модена.

IK Multimedia має у своєму розпорядженні філії в 4 країнах світу: Італії, США, Великій Британії та Японії. Для забезпечення високого рівня продукції, IK Multimedia управляє новітнім хай-тек SMT виробництвом, де суворий контроль дає змогу гарантувати якість кожного виробу.

Асортимент продукції IK Multimedia досить широкий. Компанія пропонує понад 50 додатків і аксесуарів Apple, пристроїв для ді-джеїв, гітаристів, клавішників і вокалістів. А звукові бібліотеки, програмні синтезатори та гітарні процесори ефектів можна зустріти в найкращих студіях звукозапису по всьому світу.

Програмне забезпечення IK Multimedia, а саме AmpliTube, SampleTank, Philharmonik, T-RackS та інші, використовують музиканти, продюсери та звукоінженери Rolling Stones, Queen, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Eminem, Black Eyed Peas, Coldplay та багато інших.

У нашому інтернет-магазині бренд IK MULTIMEDIA представлений у таких категоріях:

  • Аналогові синтезатори
  • Комбопідсилювачі
  • Чохли для клавішних інструментів

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом IK MULTIMEDIA ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти IK MULTIMEDIA і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду IK MULTIMEDIA можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір аудіообладнання IK MULTIMEDIA, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.