IsoAcoustics

Сортування:

ПРО БРЕНД ISOACOUSTIC

IsoAcoustics Inc. - компанія-виробник ізоляційних продуктів для аудіоіндустрії.

Компанія заснована в січні 2012 року.

Запатентована технологія IsoAcoustics ґрунтується на багаторічному досвіді проєктування та будівництва радіо- і телестудій. Рушійною силою є Дейв Моррісон, який протягом майже 20 років брав активну участь у плануванні та будівництві радіо- і телестудій Канадської радіомовної корпорації. Дейв Моррісон входив до команди дизайнерів, які зіткнулися з труднощами під час будівництва найбільшого у світі мультимедійного центру в Торонто: понад 1,72 мільйона квадратних футів, зі студіями звукозапису для драматичних, музичних і камерних ансамблів, спецефектів, радіо і телешоу.

Ґрунтуючись на запатентованих конструкціях, IsoAcoustics розробила продукти для професійного аудіо та домашніх студій, Hi-Fi і споживчого ринку, а також для великих застосунків, включно з Pro Audio, HiFi і Live sound. Поширення IsoAcoustics структуроване з окремими каналами для Pro Audio і Home Audio, і в рамках цих каналів розробляються продукти. За цей відносно короткий період часу IsoAcoustics швидко зросла і тепер продається більш ніж у 60 країнах.

Підставки для колонок IsoAcoustics забезпечують чудову акустичну ізоляцію і підвищують чіткість звуку будь-яких колонок, включно зі студійними моніторами, домашніми аудіосистемами і системами звукопідсилення.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом IsoAcoustics ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти IsoAcoustics і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду IsoAcoustics можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір ізоляційних продуктів для аудіоіндустрії IsoAcoustics, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.