Jackson

Сортування:
грн 8740 грн
грн 8740 грн
грн 9880 грн
грн 10640 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД JACKSON

Jackson - американська компанія-виробник електро- і бас-гітар.

Компанію було засновано 1980 року Джексоном Гровером, саме його ім'я і носять гітари цього бренду донині. Гровер був партнером Вейна Чарвела, власника гітарної майстерні Charvel Guitar Repair.

Справжню популярність до Jackson прийшла, завдяки моделі гітари "Rhoads", яку придумав і використовував гітарист Ренді Роадс.

Цікаво, що своє ім'я Джексон помістив на гітару лише через те, що не вірив у її успіх і думав, що результат буде надто поганий.

Але все сталося з точністю до навпаки і саме ця модель надихнула Гровера на створення своєї компанії.

10 листопада 1978 року Вейн Чарвел продав свої права на Charvel Guitar Repair Гроверу Джексону.

На даний момент Jackson належить широковідомій компанії Fender, яка перекупила її у компанії AMIC восени 2002 року.

Цікавий факт: лідер групи Megadeth і багаторічний шанувальник гітар Jackson - Дейв Мастейн запропонував сам викупити компанію, але угода не відбулася. Після угоди з Fender Дейв "образився" і відмовився від використання гітар Jackson, що не заважає гітарам Jackson бути не менш популярними.

Асортимент, що випускаються на даний момент гітар Jackson, неймовірно широкий. Окремо варто виділити кілька серій:

  • Jackson Professional - це серія гітар японського виробництва, що повторює популярні модельні лінії США. Усі гітари з міткою "Professional" на голівці грифа вироблені в Японії
  • Jackson Performer - гітари Jackson низької цінової категорії виробництва середини 90-х за межами США (спочатку Японія, пізніше Корея)
  • А також серійний і кастомні гітари поза лінійками, зазначеними вище

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Jackson ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Jackson і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Jackson можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітар і бас-гітар Jackson, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.