Key Digital

Сортування:
грн 1919 грн

ПРО БРЕНД KEY DIGITAL

Key Digital - лідер у комутаційній індустрії для цифрової та аналогової роздрібної торгівлі, Hi-Fi пристроїв, кінотеатрів, компаній, що займаються збутом периферійних компонентів, професійними системами мовлення.

Компанія надає системні рішення Total Video, які допомагають користувачам керувати власними завданнями та обладнанням. Key Digital надає безпрецедентні преміум рішення для будь-яких користувачів.

Майк Цинберг заснував Key Digital як компанію для комплексних периферійних рішень. У світі існує достатня кількість універсальних інтерфейсів і стандартів, як-от цифрові HDMI, HDTV, SDTV, SDI, DVI, 1394, VGA та аналогові відео кабелі. В основу компанії входить необхідність виробництва високоякісних ноу-хау продуктів для всіх сучасних пристроїв, гарантуючи тим самим чудові функції і якість на результат. Будь то цифровий або аналоговий кабель, його якість буде на найвищому рівні. Виробнича лінія компанії Key Digital має висококваліфікованих експертів у галузі цифрових відеотехнологій і рішень, які займаються дизайном і виробництвом широкого асортименту продукції, що дає змогу працювати бездоганно, встановлюючи найвищі стандарти для якісного передавання відеосигналу. Засновник компанії є справжнім експертом у відео-індустрії, лауреатом премії Еммі, кіно інженером (SMPTE), винахідником сорока патентів і головою численних професійних комітетів, присвячених цифровому відео сигналу. Як президент Key Digital, Майк Цинберг став унікальним керівником, який втілив найкращі показники, технології та доступність його продукції.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Key Digital ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Key Digital і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Key Digital можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Key Digital, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.