Lab. Gruppen

Сортування:

ПРО БРЕНД LAB.GRUPPEN

Lab.gruppen - шведська компанія-виробник звукового обладнання зі штаб-квартирою в Кунгсбаку, Швеція. Основний напрямок діяльності компанії - виробництво підсилювачів потужності для систем оповіщення.

Lab.gruppen входить до складу корпорації Music Group, якій також належать Midas, Behringer, Turbosound, TC Electronics та інші.

Lab.gruppen 1979 року заснували Кеннет Андерссон і Ден Бевхолм. Вперше вони зустрілися школярами, коли поділяли інтерес до електроніки.

Їхнім першим проектом був мікшерний пульт ручної роботи. Він використовувався як частина обладнання Front of House на концерті Ерти Кітт. Вони створили інші мікшери та серію гітарних головок і комбо. Їхнє періодичне виробництво мікшерів і гітарних підсилювачів продовжилося через офіційну установу Lab.gruppen 1979 року. Компанія розташовувалася всередині місцевого магазину Hi-Fi, де дует обслуговував побутове обладнання для отримання додаткових доходів. Саме тут було створено перший професійний підсилювач потужності звуку компанії.

У 1998 році інженери Lab.gruppen розпочали довгострокову розробку нової платформи підсилювача. Повний діапазон матиме чотири мостових канали підсилювача та інтегровану мережу моніторингу та управління. Базова технологія як джерела живлення, так і вихідних каскадів була взята з перевіреного діапазону fP, але зі значними оновленнями для зменшення кількості необхідних компонентів. Перші підсилювачі цієї конструкції, позначені як серія C і орієнтовані на ринок інсталяцій, були поставлені влітку 2005 року. За цим послідував випуск FP + в 2006 році і серії PLM в 2007 році.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Lab.gruppen ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Lab.gruppen і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Lab.gruppen можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Lab.gruppen, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.