Lifesize

Сортування:

ПРО БРЕНД LIFESIZE

Lifesize - американська телекомунікаційна відео- та аудіокомпанія, яка виробляє пристрої та аксесуари для відеоконференцзв'язку високої чіткості. Також Lifesize пропонує телефони для конференц-залів із сенсорним екраном і власну хмарну платформу для відео-співпраці.

Штаб-квартира Lifesize розташована в Остіні, штат Техас. Також є регіональний офіс для Європи, Близького Сходу та Африки, який розташований у Мюнхені, Німеччина.

Компанію Lifesize заснували Крейг Маллой і Міхаель Кенойер у січні 2003 року. Вона працювала в так званому "прихованому режимі" під назвою KMV Technologies з 2003 по 2005 роки. Заручившись підтримкою великих інвестиційних компаній, уже в травні 2005 р. на виставці Interop trade show світові було представлено компанію Lifesize. Тоді ж Lifesize анонсувала свій перший продукт - Lifesize Room, який став першим набором пристроїв для відеоконференцзв'язку з високою роздільною здатністю, що був виведений на ринок.

У 2009 році Logitech придбала Lifesize за 405 мільйонів доларів США готівкою. Потім Lifesize став "Lifesize, підрозділом Logitech", але продовжував працювати як окремий підрозділ під керівництвом Крейга Маллоя як його головного виконавчого директора.

Компанія Lifesize була виділена з компанії Logitech на початку 2016 року і перебуває у приватній власності.

У березні 2020 року компанія Lifesize оголосила про злиття з Serenova, постачальником послуг контакт-центру як послуги (CCaaS).

У серпні 2020 року Lifesize оголосила про придбання Kaptivo, компанії, що займається рішеннями для цифрової спільної роботи. З додаванням Kaptivo Lifesize додатково розширює свій портфель хмарних рішень для об'єднаних комунікацій і спільної роботи (UCC) для контакт-центрів, відеоконференцзв'язку та конференц-залів з новим набором передових інструментів для спільної роботи.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Lifesize ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти для відеоконференцій Lifesize і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Lifesize можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір пристроїв і аксесуарів для відеоконференцзв'язку високої чіткості Lifesize, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.