LTC

Сортування:

ПРО БРЕНД LTC

LTC Audio - дочірній бренд бельгійської компанії Lotronic.

Група компаній LOTRONIC з'явилася 2007 року і майже відразу стала великим гравцем на європейському ринку SOUND & LIGHT. Успіх компанії зумовлений тим, що її створила команда професіоналів з колосальним досвідом роботи на ринку електроніки та звукового обладнання.

Через національну або місцеву мережі дистрибуції компанія присутня в 30 країнах світу і її річний темп зростання вражає - понад 20%.

Серед головних сильних сторін LOTRONIC, можна виділити гнучкість і здатність справлятися з економічною кризою та індивідуальними особливостями ринків.

Незважаючи на складні економічні умови, кількість торгових точок дистриб'юторів Lotronic продовжує зростати.

LTC Audio - це бренд, основним напрямком діяльності якого є розробка продуктів HiFi, колонок Bluetooth і караоке-обладнання.

Основні переваги бренду LTC Audio:

  • Відмінне співвідношення ціни та якості
  • Великий вибір караоке, невеликих Hi-Fi систем і динаміків Bluetooth

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом LTC Audio ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти LTC Audio і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду LTC Audio можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір аудіообладнання LTC Audio, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.