LTD

Сортування:
грн 21046 грн
грн 22833 грн
грн 54091 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД LTD

LTD - дочірній бренд японської компанії-виробника гітар ESP. Компанія була заснована японцем Хісатаке Сібуей 1975 року як ланцюжок музичних магазинів у Японії. У 1983 році ESP почала випускати частини для заміни. Також вони почали робити гітари на замовлення вручну в 1985 році.

Голова грифа ESP Eclipse/VIPER.

На початку 1980-х років компанія ESP вирішила вийти зі своєю продукцією на світовий ринок, насамперед у США, на батьківщину електрогітари. У Нью-Йорку на Мангеттені відкрилося представництво ESP. Якраз у той час важка музика ставала дедалі популярнішою, і поворотним моментом для ESP стала співпраця з Джорджем Лінчем із гурту Dokken. У своєму світовому турне він грав на оригінальних моделях гітар, розроблених ESP, зокрема на відомій моделі Kamikaze, після чого про гітари ESP дізналися в усьому світі, а бренд ESP став асоціюватися з електрогітарою для рок-музики. Крім американського відділення, з середини 80-х до початку 1990-х років у німецькому місті Дюссельдорфі працювало європейське представництво ESP, завдяки чому багато європейських музикантів продовжують співпрацювати з ESP і донині.

До ESP прийшла популярність, коли їхню продукцію почали купувати гітаристи, які згодом прославилися як виконавці в стилях треш- і дез-метал, а також інших напрямків екстремальної музики.

У 1996 році компанія ESP зайнялася виготовленням гітар більш доступної цінової категорії під маркою LTD. На відміну від деяких інших виробників, компанія ESP виробляла недорогі гітари з максимально можливою якістю, поєднуючи багато особливостей своїх фірмових гітар з більш дешевими технологіями виробництва. Мета була досягнута і на сьогодні інструменти ESP LTD є одними з найкращих у своїй ціновій категорії, а значить тепер навіть музиканти-початківці можуть дозволити собі інструмент від одного зі світових лідерів в індустрії виробництва гітар.

У нашому інтернет-магазині бренд LTD представлений у таких категоріях:

  • Бас-гітари
  • Електрогітари

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом LTD ближче і у вас назріло питання: "Де купити гітари ESP LTD і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду LTD можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітар і бас-гітар LTD, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що цікавлять Вас, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.