M-Audio

Сортування:
грн 795 грн
грн 2108 грн
грн 2787 грн
грн 2806 грн
грн 3741 грн
грн 4676 грн
грн 5611 грн
грн 5611 грн
грн 7480 грн
грн 7480 грн
грн 8415 грн
грн 8417 грн
грн 8962 грн
грн 9352 грн
грн 10287 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД M-AUDIO

M-AUDIO (до ребрендингу MIDIman) - суббренд-підрозділ американської коммпанії InMusic, що розробляє та імпортує різноманітні аудіопродукти: інтерфейси цифрових звукових робочих станцій, MIDI-контролери, цифрові піаніно, студійні монітори, музичні клавіатури, конденсаторні мікрофони, а також контролери та ПЗ для DJ.

Компанія була заснована в 1988 році, до 2012 року належала Avid Technology.

Спочатку компанія займалася розробкою програмних і апаратних рішень, які були спрямовані на розв'язання труднощів в об'єднанні комп'ютерів, MIDI і аудіо разом у системі, щоб спростити процес виробництва музики в електронному вигляді.

У 2000 році MIDIman стає "M-Audio" і запускає нову лінійку аудіопродукції, що продемонструвала прекрасне зростання на ринку.

2002 рік - на ринок виходить одна з перших знаменитих клавіатур серії Oxygen, створивши важливу нову категорію портативних контролерів клавіатури.

M-Audio - одне з найшанованіших імен у сфері музичних комп'ютерних інтерфейсів і рішень для студійної інтеграції, продуктів для клавіатур і контролерів, а також необхідного музичного обладнання, від мікрофонів до студійних моніторів.

M-Audio пропонує найсучасніші продукти в широкому спектрі категорій, які підійдуть як музикантам-початківцям, так і професіоналам.

Офіси компанії розташовані в США, Канаді, Великій Британії, Німеччині, Франції та Японії. Основне виробництво розташоване в Китаї.

У нашому інтернет-магазині бренд M-Audio широко представлений у таких основних категорій:

  • MIDI-клавіатури
  • Активні студійні монітори та сабвуфери
  • Аудіоінтерфейси
  • Комплекти студійних моніторів
  • Навушники
  • Педалі ефектів і педалі для клавішних інструментів
  • Передпідсилювачі для навушників

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом M-Audio ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти M-Audio і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду M-Audio можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір аудіообладнання M-Audio, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.