Marshall

Сортування:
грн 2090 грн
грн 2318 грн
грн 4370 грн
грн 5700 грн
грн 6650 грн
грн 7790 грн
грн 8740 грн
грн 9880 грн
грн 11400 грн
грн 15770 грн
грн 27360 грн
грн 47500 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД MARSHALL

Marshall Amplification - англійська компанія-виробник музичних звукових підсилювачів і акустичних систем.

Компанію заснував Джим Маршал 1962 року. Варто зазначити, що підсилювачі Marshall спочатку створювалися як копії моделей Fender.

Однак з плином часу компанія Marshall Amplification внесла в свої підсилювачі певні зміни, які принесли популярність і попит у гітаристів, які шукають більш важкий звук.

У 2014 році компанія почала виробляти навушники та гарнітури. У 2015 році компанія вийшла на ринок мобільних телефонів, випустивши смартфон Marshall London.

У 2017 році компанія випустила два види бездротових навушників.

Трохи історії. Засновник компанії Джим Маршалл у 1960 році відкрив свій музичний магазин і займався продажем інструментів. У 1962 році було ухвалено рішення збирати підсилювачі своїми руками, так було сконструйовано перший підсилювач.

Це був 50-ватний підсилювач, який було доопрацьовано до вересня 1962 року. За основу першого підсилювача було взято модель Fender Bassman 5F6A, в схему якого було внесено деякі зміни. У тому ж 1962 році було створено і перший в історії індустрії музичних інструментів гітарний кабінет 4х12".

У нашому інтернет-магазині бренд Marshall представлений у таких категоріях:

  • Аксесуари та запчастини для гітар і бас-гітар
  • Гітарні кабінети
  • Гітарні підсилювачі
  • Комбопідсилювачі
  • Навушники
  • Педалі ефектів для гітар
  • Портативні акустичні системи
  • Футсвітчі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Marshall ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та інструменти Marshall і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Marshall можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Marshall, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.