Marshall Electronics

Сортування:
грн 3440 грн
грн 3978 грн
грн 4212 грн
грн 4212 грн
грн 4212 грн
грн 4446 грн
грн 4680 грн
грн 5382 грн
грн 5616 грн
грн 5850 грн
грн 5850 грн
грн 6552 грн
грн 6786 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД MARSHALL ELECTRONICS

Marshall - велика американська компанія з чотирма окремими операційними підрозділами: Marshall Broadcast & AV, Marshall Optical Systems, MXL Microphones і Mogami Cable & Connectors. Marshall управляє виробничими підприємствами в США, Китаї, Японії та Кореї.

Маршалл Бродкаст і АВ

Marshall Broadcast & AV - всесвітньо визнаний і відзначений нагородами бренд, що пропонує високопродуктивні та надійні продукти для прямої трансляції ТБ, інтегрованого аудіо/відео та кіновиробництва.

Оптичні системи Маршалла

Підрозділ Marshall Optical System Division є глобальним постачальником оптичних пристроїв OEM, щомісяця виробляє десятки тисяч стандартних і нестандартних мініатюрних моделей лінз.

Marshall поставляє модульні технології для камер і РК-дисплеїв, а також продукти для відеоконференцзв'язку та мультимедіа для системних інтеграторів.

Мікрофони MXL

MXL Microphones спеціалізується на використанні інноваційних технологій і дизайну для виробництва високоякісних мікрофонів за доступною ціною. MXL надає відзначені нагородами мікрофони, які широко використовуються в студіях звукозапису, живих виступах, трансляціях, відеоконференцзв'язку та прямих трансляціях.

Продукти компанії Marshall Electronics особливо помітні насамперед у сфері мобільних систем. Вони вирізняються високим ступенем портативності, надійності, а також простотою використання в похідних умовах. На окрему увагу заслуговує модельний ряд LCD відеомоніторів Marshall Electronics. В асортименті моніторів від Marshall Electronics можна зустріти моделі, які сумісні з цифровими і аналоговими сигналами високої і стандартної чіткості.

У нашому інтернет-магазині бренд Marshall Electronics представлений найширшим асортиментом обладнання, який задовольнить музиканта будь-якого рівня - від початківця і до професіонала.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Marshall Electronics ближче і у вас назріло питання: "Де купити техніку та обладнання Marshall Electronics і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Marshall Electronics можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Marshall Electronics, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.