Maxtone

Сортування:
грн 158 грн
грн 247 грн
грн 247 грн
грн 434 грн
грн 449 грн
грн 458 грн
грн 458 грн
грн 458 грн
грн 458 грн
грн 458 грн
грн 468 грн
грн 476 грн
грн 486 грн
грн 497 грн
грн 497 грн
грн 508 грн
грн 526 грн
грн 537 грн
грн 550 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД MAXTONE

MAXTONE - китайська компанія-виробник музичних інструментів (ударні, гітари, духові інструменти, скрипки) і аксесуарів.

Компанія була заснована 1970 року на Тайвані. Спочатку Maxtone спеціалізувалася на виробництві ударних інструментів. Після деякого часу в роботу були запущені лінійки інших інструментів. Зважаючи на стабільне і впевнене зростання, в 1985 році компанія відкрила ще один великий завод площею близько 6600 кв. метрів. У 2000 році Maxtone відкриває представництво в Китаї, адже там найдешевша робоча сила, і саме в Китаї активно розвивається ринок музичних інструментів. І вже 2005 року Maxtone будує завод у Китаї. Компанія робить наголос на підборі висококваліфікованих співробітників, навчаючи їх у найкращих фахівців.

Maxtone зараз перебуває в топі найкращих виробників музичних інструментів у світі. Продукція продається в більш ніж 200 країнах світу. Основною перевагою і Maxtone є дуже доступна ціна продукції. При цьому прототипами багатьох моделей Maxtone є найкращі інструменти світу. Крім музичних інструментів, компанія випускає пюпітри, кофри, підставки під інструменти, всілякі аксесуари і багато-багато іншої продукції для музикантів.

Maxtone - це якісний, надійний продукт, що має попит.

У нашому інтернет-магазині бренд Maxtone представлений у таких категоріях:

  • Акустичні гітари
  • Банкетки
  • Класичні гітари
  • Струни для акустичних гітар

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Maxtone ближче і у вас назріло питання: "Де купити інструменти Maxtone і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Maxtone можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Maxtone, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.