Mooer

Сортування:
грн 627 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2375 грн
грн 2565 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
грн 2850 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД MOOER

Shenzhen Mooer Audio - китайська компанія-виробник музичних аксесуарів, комбопідсилювачів, педалей ефектів, процесорів ефектів, а також гітарних підсилювачів.

Найпопулярніша серія компанії, Micro, складається з компактних гітарних педалей ефектів. Дизайн педалей обертається навколо ручки нормального розміру в центрі, яка керує основною функцією, і двох-трьох менших ручок, які керують іншими функціями. Більшість педалей зроблені аналогічно до інших популярних педалей. Приклади включають Mooer Ninety Orange Phaser, схожий на MXR Phase 90 і Mooer Green Mile Overdrive, заснований на Ibanez Tube Screamer. Серія складається з 60 педалей.

Серія Spark компанії, навіть менша, ніж серія Micro, складається з дуже простих педальних ідей і всього 9 педалей.

У 2014 році компанія дебютувала з серією Twin. Блок реверберації під назвою ShimVerb Pro являє собою більш складну і оновлену версію ShimVerb серії Micro, що включає стереовходи і виходи, п'ять різних типів реверберації та інші елементи управління. Блок затримки під назвою Reecho Pro був створений за тією ж схемою, що і ShimVerb Pro, з набагато більшою кількістю типів і налаштувань затримки, а також 20-секундним лупером.

У 2015 році на виставці NAMM Show Мур дебютував з педаллю вау, названою "The Wahter", тим самим почавши серію "Mini". Щоб звільнити більше місця для ступні, U-подібні поперечини відкидаються від педалі і знову складаються для компактного зберігання.

На додаток до гітарних педалей ефектів, компанія також виробляє гітарні процесори ефектів, міні-гітарні підсилювачі та педальні плати, спеціально створені для серії Micro.

У нашому інтернет-магазині бренд MOOER представлений у таких категоріях:

  • Гітарні підсилювачі
  • Комбопідсилювачі
  • Педалі ефектів для гітар
  • Процесори ефектів для бас-гітар
  • Процесори ефектів для електрогітар
  • Сумки/Кейси для гітарного підсилення
  • Тюнери

Якщо ж ви вже прагнете познайомитися з брендом MOOER ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання та аксесуари MOOER і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду MOOER можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір аудіообладнання MOOER, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які Ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.