Orange

Сортування:
грн 2288 грн
грн 5460 грн
грн 6240 грн
грн 6800 грн
грн 7480 грн
грн 14000 грн
грн 20904 грн
грн 22100 грн
грн 28628 грн
грн 30160 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ORANGE

Orange Music Electronic Company - англійська компанія-виробник підсилювачів, що відома своїм характерним звуком і яскраво-помаранчевим покриттям, що нагадує Tolex, на голівках підсилювачів і корпусах динаміків. Orange також виробляє підсилювачі для бас-гітари, корпуси динаміків для інструментальних підсилювачів і комбіновані підсилювачі.

Компанія заснована 1968 року в Лондоні. Заснував Orange Кліффорд Купер, музикант і дизайнер електроніки. Він орендував приміщення у Вест-Енді і спочатку використовував тільки підвал як студію звукозапису. У студії була мікшерна консоль IBC, яка спочатку належала Джо Міку, продюсеру "Мільйонерів". Студія не справлялася з накладними витратами, тому 2 вересня 1968 року приміщення на першому поверсі було відкрито як музичний магазин, де, щоб покрити витрати на заробітну плату, Купер продав власне музичне обладнання.

Через труднощі зі складами в новому магазині Orange спочатку продавали тільки старе обладнання. На щастя, багато музикантів того часу надавали перевагу старим, вживаним або битим гітарам, оскільки їх вважали більш якісними і більш характерними, ніж доступні нові. Магазин Orange був першим, хто обслуговував цей ринок. Труднощі, що виникли із закупівлею магазину, змусили Купера почати розробку власних підсилювачів Orange, і пізньої осені 1968 року компанія Radio Craft з Хаддерсфілда, що належить Мету Матіасу, була призначена на виробництво перших підсилювачів під брендом Orange.

Інструментами та обладнанням від Orange користуються багато знаменитих музикантів, такі як:

  • Джиммі Пейдж
  • Стів Гарріс (Iron Mayden)
  • Джим Рут (Slipknot)
  • Стіві Вандер
  • Вішбон Еш

У нашому інтернет-магазині бренд Orange представлений в наступних категоріях:

  • Гітарні кабінети
  • Гітарні підсилювачі
  • Комбопідсилювачі
  • Футсвітчі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Orange ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання Orange і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Orange можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір підсилювачів Orange, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.