Pioneer

Сортування:
грн 3212 грн
грн 4649 грн
грн 4649 грн
грн 4649 грн
грн 4649 грн
грн 7439 грн
грн 9341 грн
грн 9341 грн
грн 9806 грн
грн 11074 грн
грн 13652 грн
грн 16273 грн
грн 16400 грн
грн 16400 грн
грн 16822 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД PIONEER

Pioneer Corporation - міжнародна корпорація-виробник електронної техніки.

Pioneer була заснована Нозумо Моцумото 1938 року в Токіо, Японія. Спочатку це була майстерня з ремонту приймачів і гучномовців і називалася вона Fukuin Shokai Denki Seisakusho. Однак за рік до відкриття майстерні майбутній засновник компанії вже приміряв на себе роль винахідника - він розробив динамічний гучномовець А-8.

1961 року компанія отримала відому всьому світу назву, так Fukuin Shokai Denki Seisakusho стала Pioneer Electronic Corporation.

Піонер одразу включився в боротьбу за інновації та багато разів за свою історію отримував до своїх продуктів приставку "перший у світі".

Ось кілька прикладів.

  • 1962 рік - у виробництво запущено першу у світі стереосистему з окремих компонентів.
  • 1982 рік - з'являється професійна система LD-караоке.
  • 1984 рік - виробництво першого у світі LD-плеєра.
  • 1984 рік - тепер LD-плеєр також може відтворювати CD-диски.
  • 1997 рік - розпочинається виробництво першого у світі 50-дюймового побутового плазмового дисплея високої роздільної здатності.

У вересні 2014 відбувається часткове злиття з компанією Onkyo і утворюється компанія Pioneer & Onkyo. А в березні 2015 - частина бізнесу (обладнання для діджеїв) продається компанії KKR & Co LP і утворюється компанія Pioneer DJ.

Як підсумок можна сказати, що Pioneer - це завжди висока якість, надійність і світове визнання. А Pioneer DJ - це справжні лідери у виробництві DJ-обладнання у світі.

У нашому інтернет-магазині бренд Pioneer представлений у максимально широкому діапазоні категорій, основні з них:

  • Акустичні системи різних видів
  • DJ-обладнання (мікшери, контролери, навушники, стійки, підставки, аксесуари та комплектуючі)
  • Аксесуари для обладнання
  • Чохли, кейси, сумки для обладнання

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Pioneer ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичне обладнання Pioneer і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Pioneer можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання та аксесуарів Pioneer, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.