Proel

Сортування:
грн 442 грн
грн 1494 грн
грн 1842 грн
грн 2049 грн
грн 3107 грн
грн 7053 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД PROEL

Proel - італійська компанія-виробник звукового і світлового обладнання: акустичні системи, підсилювачі, мікрофони різних видів і типів, світлоприлади різного типу.

Компанія заснована 1991 року Фабріціо Сорбі, який донині є президентом компанії. Він зібрав 6-их спеціалістів у галузі комунікацій і приступив до випуску зібраних кабелів. Згодом штат компанії переріс у справжню команду зі 120 фахівців і співробітників.

Однією з найважливіших і найповоротніших подій у розвитку компанії стало створення 1997 року відділу з досліджень і розробок, який з моменту його утворення був відповідальним за дослідження, проєктування і створення прототипу звукопідсилювачів під знаком "Made in Italy".

У 1998 році Proel купує Tamburo - історичний бренд з виробництва барабанів та ударних інструментів. Паралельно з цим створюється вузькоспеціалізований підрозділ виробництва, який виділявся, серед іншого, передовими технологіями обробки деревини. У 2003 році бренд Proel починає освоювати ринок освітлювальної апаратури та світлодіодів, унаслідок чого купує компанію Sagitter. До Proel переходить не тільки бренд, а й виробничі потужності.

У 2007 році компанія Proel придбала Turbosound Ltd., англійську компанію - лідера в галузі звукопідсилення, назва якої асоціюється зі всесвітньо відомими музичними колективами та найкращими міжнародними турне: Pink Floyd, Iron Maiden, Dire Straits, The Shadows, Роббі Вільямс, Jamiroquai, Nine Inch Nails, Наташа Бедінгфілд, Девід Гілмор.

У нашому інтернет-магазині бренд Proel представлений у максимально широкому діапазоні категорій - від акустичних систем до навушників.

Також компанії належить бренд Die Hard, який спеціалізується на випуску езотеричної лінії аксесуарів для музичних інструментів.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Proel ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичне обладнання Proel і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Proel можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового і світлового обладнання Proel, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.