Projection Design

Сортування:
грн 23600 грн
уточнюйте Немає в наявності

ПРО БРЕНД PROJECTION DESIGN

Projectiondesign - норвезька компанія, яка розробляє, виробляє і продає низку високопродуктивних проекторів для професійних, ділових і споживчих застосувань.

Основні ринки компанії:

  • Наукова візуалізація та моделювання з високою роздільною здатністю
  • Медична візуалізація
  • Електронне кіно та публічні дисплеї

За час свого існування компанія Projectiondesign домоглася досить знаменних результатів у своїй сфері. В актив компанії можна занести такі досягнення:

  • Випуск першого у світі одночіпового DLP-проектора SXGA у 2002 році
  • Випуск першого комерційно доступного DLP-проектора 1080p у 2006 році
  • Випуск першого DLP-проектора з роздільною здатністю WUXGA і першого портативного та високопродуктивного проектора

Також у 2008 році було випущено активний стереоскопічний 3D-проектор з високою роздільною здатністю.

У 2009 році компанія представила свій перший трьохчіповий проектор і зробила перші кроки на ринку світлодіодного освітлення.

У 2010 році світові було представлено проектор Remote Light Source, проектор з роздільною здатністю WQXGA (2560 x 1600) і перший продукт компанії для обробки, деформації та змішування зображень з технологією MIPS.

На всю продукцію Projectiondesign надається гарантія з підтримкою 24/7.

Projectiondesign базується у Фредрікстаді (Норвегія), має офіси в Гетеборзі, Сінгапурі, Дубаї, Мілані, Штутгарті, Більбао, Бомбеї, Кейптауні, Лондоні та має представництво в Нью-Йорку.

З 2013 року компанія входить до складу бельгійської корпорації BARCO.

У нашому інтернет-магазині бренд Projectiondesign представлений у таких категоріях:

  • Аксесуари для проекційного обладнання
  • Проектори

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Projectiondesign ближче і у вас назріло питання: "Де купити проекційне обладнання Projectiondesign і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання від провідних світових брендів, як для початківців, так і для професіоналів. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми працюємо не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.