PRS

Сортування:
грн 1173 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД PRS

Paul Reed Smith Guitars або PRS Guitars - американська компанія-виробник електро-, бас- і акустичних гітар, а також гітарних підсилювачів.

Компанію було засновано 1985 року. Заснував її гітарист і гітарний майстер Пол Рід Сміт.

Трохи історії.

Свою першу електрогітару Пол Рід Сміт виготовив за 10 років до заснування компанії. 1975 року, будучи учнем коледжу, він виготовив її для викладача музики. Після відрахування з коледжу Пол відкриває невелику майстерню з ремонту та виготовлення музичних інструментів, де в період з 1976 по 1985 виготовляє гітари на замовлення для приватних осіб.

1982 року він виготовляє гітару для одного з найвідоміших на поточний момент ендорсерів продукції PRS - Карлоса Сантани.

1985 року на виручені кошти та інвестиції від замовників Пол відкриває компанію PRS Guitars в Аннаполісі, Меріленд.

Цього ж року компанія представила свою першу серійну модель PRS Standard.

Головний офіс компанії розташований у місті Стівенсвілл, Меріленд. Раніше гітари SE серії збирали в Південній Кореї та Індонезії. Зараз виробництво цієї серії сконцентровано тільки в Індонезії. Всі інші інструменти виробляються виключно на території США.

У нашому інтернет-магазині бренд PRS на даний момент представлений в категорії електрогітари.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом PRS ближче і у вас назріло питання: "Де купити гітари і підсилювачі PRS і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду PRS можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір електро-, бас- і акустичних гітар, а також гітарних підсилювачів PRS, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.