QSC

Сортування:
грн 1107 грн
грн 3487 грн
грн 4680 грн
грн 5148 грн
грн 5148 грн
грн 5382 грн
грн 5382 грн
грн 6084 грн
грн 6786 грн
грн 7722 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД QSC

QSC - американська компанія-виробник аудіопродукції, асортимент якої включає: підсилювачі потужності, гучномовці, цифрові мікшери, процесори цифрових сигналів, а також мережеву платформу для аудіо, відео та управління Q-Sys.

Компанію заснував Патрік Хау Квілтер 1968 року. Патріком Хау На даний момент Квілтер є головою ради директорів, тоді ж у 60-ті, він був звичайним студентом інженерного факультету і виявляв неабияку зацікавленість до електроніки та музики. До заснування компанії його підштовхнув випадок, якось 1967 року він дізнався, що басист зі шкільного гурту його брата шукає недорогий басовий підсилювач. Коли Квілтер дізнався, що його бюджет становить 250 доларів, він сказав: "Я, ймовірно, зможу зробити вам що-небудь за такі гроші", так з'явився перший підсилювач QSC. У підсумку він кинув школу, щоб заснувати свою компанію за фінансової підтримки сім'ї та друзів.

Спочатку компанія була магазином у Коста-Месе, штат Каліфорнія, являючи собою поєднання виробничих і роздрібних операцій під одним дахом. Перші співробітники були в основному друзями, які допомагали. Перші гітарні підсилювачі носили такі назви, як Duck Amp і Quilter Sound Thing. У підсумку на честь одного з них компанія назвалася Quilter Sound Company, яке в кінцевому підсумку було скорочено до ініціалів "QSC" і довгі роки була відома як QSC Audio Products, Inc. Компанія була офіційно перейменована в QSC, LLC у 2015 році.

У нашому інтернет-магазині бренд QSC представлений у максимально широкому діапазоні категорій, ось основні з них:

  • Акустичні системи
  • Цифрові мікшери та процесори
  • Підсилювачі потужності
  • Кросовери
  • Динамічні процесори
  • Сабвуфери
  • Аксесуари та запчастини

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом QSC ближче і у вас назріло питання: "Де купити акустичне обладнання та підсилювачі потужності QSC і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду QSC можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання QSC, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.